Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erdemes oszintenek lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes oszintenek lenni a baratunkkal a multal kapcsolatban? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
Vannak dolgok amiket nem mersz elmondani a multal kapcsolatban a baratodnak, mert lehet hogy aztan vissza handorgatjak, mindig a szemedre lokik hogy ezzel voltal meg azzal voltal, de eljon egy pillanat amikor a parod megker ra hogy legy oszinte, a multaddal illetoen. Na most nem ertem hogy mi koze annyira hozza ha elvegre nem csaltad meg . Pld. igy hangzik a mondat vagy oszinte leszel a multaddal kapcsolatban vagy orokre vege. A kerdesem az hogy megeri elmondani neki olyat amit a legjobban titkolsz? Es miert olyan fontos neki az hogy tudjon mindent a multunkal kapcsolatban a legaprobb reszletig? Segitsetek, mert ettol fugg minden....
2009. okt. 26. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szerintem tök jó dolog megbeszélni!!! csak arra ügyelj hogy túlságosan ne merülj bele bizonyos témában mert lehet maradandó nyomot hagy a barátodban lelkileg..ami egyszer-egyszer eszébe jut valamiről!
2009. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! nálam volt ilyen.. vagyis eléggé hasonló. lényegében annyi, hogy barátom régen használt ezt-azt. egyről tudtam, a többit nagyban tagadta, aztán egy véletlen elszólásból kiderült, hogy ő mást is nyomott, nem is egyszer (nekem ez nem nagyon jön be..) és pont ezt mondtam neki, hogy vagy elmondja, vagy itt hagyom és kész vége.. sírtam, zokogtam neki, míg végül elárulta a múltja részeit.. hát kiakadtam, mert nagyon megrendített, nem néztem ki belőle. majdnem ráment a kapcsolatunk, de tudom, hogy az a múlt, megváltozott. és bízom benne. szeretem, mást nem is tehetnék. :) és akármennyire is fáj, örülök, hogy tudom (azért nem akarta elmondani, mert szégyelte, félt, hogy elveszít e miatt). ez is ő, a múltja is ő. mióta vagytok együtt? mi lassan másfél évesek leszünk, ez kb 2-3 hónapja lehetett... és igen, lehet ha a kapcsolat elején indít ezzel, akkor most nem lennénk itt. de szerintem akkor is jobb, hogy tudom. próbáld meg elfogadtatni vele, és megértetni, hogy az régen volt, most már más van. hajrá!:)
2009. okt. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi mindent tisztáztunk. Az én barátomnál is az volt,hogy használt drogokat, de mostmár tiszta. Nem is kellett volna elmondania,de magától megtette és jobb így. Emellett a családi problémáinkat is megbeszéljük,sokkal könnyebb így túllépni mindenen.Ha tényleg szeret/szereted,érdemes megbeszélni,mert csak nyomni fogja a lelketeket a sok múltbéli dolog.
2009. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát ha az előző pasijaiddal azért lett vége, mert módszeresen feldaraboltad őket, lehet tudnia kéne

ha csak arra kíváncsi kik dugtak meg, hogy hol, mikor, milyen pózban szerintem nem

én nem akarnám tudni, hogy a barátom, kikkel mit csinált, legalábbis nem részletesen

2009. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!