Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire elszomorító a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire elszomorító a férfi társadalom?

Figyelt kérdés
Tesztelés képen felregisztráltam egy ismerkedős oldalra, női felhasználóként. Ott azt mondtam, hogy alkalmi kapcsolatot keresek és megpróbáltam kiszedni belőlük, hogy van-e valakijük. És sajnos az eredmény lesújtott, ugyanis 10 pasiból 2-nek nem volt senkije. A maradék 8-nak mind volt kapcsolata, úgy hogy a nő nem tudott róla. Sőt egy volt, akinek menyasszonya volt. Ennyire elterjedt a szerető keresése a férfiak körében? Talán ezért van ennyivel több pasi az ismerkedős helyeken, mint nő?
2013. aug. 8. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Nehogy azt hidd, hogy a nők 95%-a nem k_rva.
2013. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Renngeteg ferfi ilyen,de rengeteg no is ugyanugy.
2013. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1-es

Ok de mindenhol jóval több a férfi, mint a nő (társkeresők, buli helyek stb. Még a nemzeti erőforrás minisztériuma is csinált egy társkereső rendezvényt és oda is csk férfiak jöttek

2013. aug. 8. 13:33
 4/14 anonim ***** válasza:
üdv. a mocskos 21. században!
2013. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

a férfiak jobban elkurvultak mint a nők sajnos ez tény hiába fog most sok pasi lehurrogni itt

és még nekünk nőknek ilyen pasik kellenek bár normális kapcsolatot egyikkel sem lehet kialakítani

2013. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Erősen kétlem, hogy ez egy korrekt adat lenne, azt mond amit akar, ha meg szexpartnert keresel, akkor még vonzóbb is lehet egy olyan hapsi, akinek van nője - ugye, ha más elé helyeznek, az jót tesz az egonak.


Persze ez csak egy elképzelés.

2013. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6-os

Imádom az optimizmusodat :D

2013. aug. 8. 13:40
 8/14 anonim ***** válasza:

Nézd, egy ismerkedős oldalon ne csodálkozz, ha a férfiak ismerkedni akarnak. Azok a kapcsolatban lévő férfiak, akik hűségesek, nincsenek fent az ismerkedős oldalakon.

És igen, sok házas, kapcsolatban élő pasi keres szexpartnert, vannak, akik a párjuk tudtával, vannak, akik anélkül. De ebből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni, mert egy olyan oldalon regisztráltál, ahol a célcsoport van. Ha nem alkalmi kapcsolatot keresőként regisztráltál volna, akkor az arány valószínűleg fordított lenne, írt volna 10-ból 8 egyedülálló, és 2 szeretőt kereső.

2013. aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8-as

Félre ne értsd! NEM alkalmi kapcsolatot keresőként regisztráltam!!! Nem tudták, hogy mit keresek, csak akkor tudták meg, amikor ráírtak és elmondtam nekik!!!

2013. aug. 8. 13:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Én a 8-asnak adok igazat. Mert egy olyan férfi, aki nem keres senkit, nem is regisztrál. Így teljesen mindegy, hogy mikor írtad, hogy alkalmi kapcsolatot keresel, mert olyan férfi, aki semmilyen más kapcsolatot nem keres a párján kívül, nem is fog regisztrálni. Azt pedig nem tudod összehasonlítani, hogy melyik oldal a több, akik fent vannak ilyen oldalon, illetve akik nem.
2013. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!