Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire elszomorító a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire elszomorító a férfi társadalom?

Figyelt kérdés
Tesztelés képen felregisztráltam egy ismerkedős oldalra, női felhasználóként. Ott azt mondtam, hogy alkalmi kapcsolatot keresek és megpróbáltam kiszedni belőlük, hogy van-e valakijük. És sajnos az eredmény lesújtott, ugyanis 10 pasiból 2-nek nem volt senkije. A maradék 8-nak mind volt kapcsolata, úgy hogy a nő nem tudott róla. Sőt egy volt, akinek menyasszonya volt. Ennyire elterjedt a szerető keresése a férfiak körében? Talán ezért van ennyivel több pasi az ismerkedős helyeken, mint nő?
2013. aug. 8. 13:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én mondjuk el nem tudnám képzelni hogy párkapcsolatban vagyok és akkor más nővel feküdjek össze. Ez engem taszít.
2013. aug. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nyolcasnak van teljesen igaza. Gondolj bele fordítva: ha szándékosan szeretőt akar tartani valaki, azt hogy fogja megismerni? Nem járhat a szokott módon ismerkedni, mert az bonyolítja a helyzetet. Így a gépe mögött, seggen ülve le tudja bonyolítani az előzetes szűrést. A netes társkeresés a félrekefélő pasiknak egy kánaán.


Többségében szerintem ők keresnek laza kapcsolatot a neten keresztül, de ebből ne vonj le fordítva következtetéseket. A helyes következtetés, hogy a netes társkeresőkön a pasik baromi nagy százaléka vagy házas, vagy gyökér, de a netes társkeresőre nem regisztrált fickóknak ehhez semmi köze nincs!

2013. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Ok de mindenhol jóval több a férfi, mint a nő"


Vajh ennek mi az oka? Kérlekszépen az, hogy irreálisan magas az elvárásotok, és hogy pénzes Justin Bieberen kívül mással nem álltok szóba. Nem véletlen hogy a prostikra is ekkora a kereslet - ő is pénzbe kerül,de legalább nem húzza a száját.

2013. aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Isten hozott nálam, Öcsém ez a való világ....
2013. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!