Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most ciki? szerelmes lettem 1 roma srácba de e félek a környezetem reakciójától mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 16:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Most miert kellett a 9. valaszolot lepontozni? Szerintem teljesen korrekt! :)

Nem kell minden romat lenezni! Igenis vannak rendes roma fiuk. Oke, a legtobb rosszeletu, undorito modon viselkedo, de.honnan tudjatok hogy az a fiu, akibe a kerdezo beleszerett, o is ilyen? :)

En nem ismerek egyetlen egy normalis romat sem, az en kornyezetemben ilyen nincs. :) De attol meg nem kell rasszistanaklenni!

Egyebkent, kerdezo, volt egy pont ilyen resz a Csaladi titkokban. A lany nem akarta elmondani, de ok megtudtak, es meg akartak nekitiltani, hogy talalkozzanak, ezert a lany atkoltozott a fiuhoz, ahol az Anyja teljesen ledobbent, hogy nem ciganylany. Es o is nagyon merges lett a fiara, ezert alberletbe koltotztek, ok ketten. Es a szuleikkel nem is beszeltek. Aztan amikor a lanynak beindult a szulese, az egesz csalad ott volt, es kibekultek es bocsanatot kertek, es aztan mar minden jo lett. :)

Szerintem szard le az embereket, ha szereted, akkor legyel vele. :)

14/L

2013. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
ha szereted akk nem ciki... ha nincs különösebb ellentét a családotok közöött akk hajráá!! bár ha van akk is csak rajtatok függ h mi lesz ! :) sok szerncsét :))
2013. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szard már le mások véleményét vannak közülük rendesek is..és ha olyat szeretsz aki roma pfff mindegy ...(nem vagyok cigány),..amúgymeg ha nem teszel neki felejtsd el .
2013. aug. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha te magyar vagy akkor cikinél több lőd le magad fehér cigány letél !
2013. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#9 Még jó, hogy mindketten meghalnak.
2015. jún. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!