Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyós gondok please segitseg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyós gondok please segitseg, hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
Ma ossze vesztek anyosommal, mert meg mondtuk neki parommal ne jarjon fel hozzank ha nem vagyunk othon, ö erre azt mondta hogy neki nem kell engedéj, meg ha valaki meg akarja nezni a lakasunkat ami az emelleten van miert ne nezhetne, mink meg monduk hogy nem, erre ki tört a cirkusz, amikkor ki mondta hogy neki nem kell engedéj nagyon felboszantott, es meg kerdeztem parommtol hogy miert nem allt ki melletem, es fel mentem, aztan hallotam hogy anyosommal veszekedik, fel jött es azt kerdezte hogy miert valaszon es kinek adjon igazat, mert hogy az az ö anya, meg mondtam akkor elj vele, nem ertem, nem tudom hogyan legyen, es azota nem nagyon komunikal velem a parom.
2013. aug. 8. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
likvidalni kell
2013. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsém van.

Az én anyósom olyan beteg, hogy le a kalappal :DDD

2013. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Helló!


Először is a helyesírásod roppan bosszantó, de a fogalmazásod is rossz!


Lényeg az, hogy megérettem mit akarsz üzenni/kérdezni!


Ha bosszant téged az anyós, hogy jár hozzátok akkor a pároddal kell megbeszélni és az anyóssal közölni, hogy nem gyere be a dolog, de mivel az anyós a magáét fújja mert ez neki természetes dolog, hogy bejárkál hozzátok így esélytelen. Anyóstól el kell venni a kulcsot, ha nem adja akkor zárat cserélni. Ha albérletbe laktok akkor el kell költözni onnan ami szerinte bőven ér annyit, hogy nektek a nyugalom meg maradjon! Ha saját a lakás akkor igen el kell gondolkodni azon, hogy nagyon elviselhetetlen az anyós viselkedés vagy meg tudjátok szokni mert, ha nem bírtok az anyóssal akkor meg kell hirdetni a kecót és venni máshol egyet. Tudom macerás, de megoldható!


25F

2013. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem nagyon értem mit akarsz mondani. Borzalmas ez az iromány.
2013. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vegyél nyelvtankönyvet baxki.
2013. aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megérdemled a helyzetedet...nem tűnsz különösebben értelmesnek az írásod alapján.Sőt...borzalmas a helyesírásod..a gondolataid is ilyen kuszák lehetnek,sőt,az egész életed is.

Értelmes nő értelmes párt választ,akinek normális háttere van,nem idióta anyja és hasonlók.Nem csodálom,hogy a kedves mama is inkább ellenőrizget...

2013. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!