Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apám minden áron azt szeretné, h legyen barátnőm, hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés
18 vagyok és még nem találtam meg az igazit, de szerintem még nem késtem el, mit mondjak neki, h leszálljon rólam?
2013. aug. 8. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt
2013. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minek állítanád le szerez neked csajokat inkább örülhetnél neki
2013. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
dehogy nem szerez csak engem b*szt*t ezzel, szerencsére még nem játszik kerítő szerepet...
2013. aug. 8. 17:53
 4/4 anonim válasza:
mutasd be az egyik lány ismerődödet, hogy ő a barátnőd. Majd egy-két nappal késöbb mond hogy szakítottatok, legalább addig békén hagy, aztán utána megint összejöttök és utána csak lesz egy barátnőd. Persze ez nem igazából csak egy megjátszás lenne az egész.
2013. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!