Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Barátom mindig le csesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátom mindig le csesz olyan mintha az apám lenne?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt kb 1 éve élünk együtt,de csak a veszekedés már elis költöztem 1 hónapra,de vissza jöttem a kapcsolatunk nem olyan már mint elsőnek volt..ő mindig játszik a cégnél a munka társával hajnalokig beszélni nem beszélünk.. én sírok mert az életem olyan,dolgozom a lakásba én veszem a több dolgot,a kaját is mindig ő semmit.tegnap nagyon bedagadt a szemem a sírástól,és aludni nem tudtam vakartam,így bedagadt a szemem nem mentem dolgozni:(felhívott a barátom,hogy mit csinálok? mondom dolgozom hazudtam ami tudom nem szép dolog:( de ha elmondtam volna neki az igazat akkor kiabált volna nagyon, 1 percre rá valaki kopott meg feszegeti a zárat, a főbérlőnk az a barátom hívott hogy otthon vagyok mondom igen,idegesen mondta na várj csak beszélünk.. elment a főbérlő,és felhívtam,úgy beszélt velem mint kocsis a lóval,minden hónapban meg van a pénzem normálisan,most hogy nem mentem dolgozni.. itt a világ vége:'( nagyon kiabált velem:'( most idegembe össze pakoltam a cuccaimat..:'(

2013. jún. 28. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe! Lépj le!
2013. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a hülye, mert hagyod magad. Lépj le. Aki igazán akar, az tud változtatni.
2013. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne hari h ezt mondom, de tényleg gyerekesen viselkedtél. Én tuti bementem volna dolgozni, max jobban kifestem magam. ide ha nem, akkor nem hazudok. Igazából az a probléma hogy nem beszéltek,, csak elbeszéltek egymás mellett. A problémáidat nem nekünk, hanem neki kéne elmondanod felnőtt módjára, hiszti nélkül. Csak ekkor lehet továbblépni
2013. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megér ez a kapcsolat annyit, h tönkre tedd magad?? ... Ha igen, akkor keress fel egy orvost...
2013. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezt be kell fejezni, keressél másikat N
2013. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 poiu ***** válasza:

Első lépés rendben: öszepakolás.

Második lépés függőben: tűzés elfelé.


Tedd meg a második lépést.

2013. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!