Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre más is berágna? Ki mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre más is berágna? Ki mit lépett volna? Most hogyan tovább, hagyjam pár napig magába gondolkozni?

Figyelt kérdés

barátommal tegnap este összevesztünk.

Hétvégi programnak egy családias-haveros programot terveztünk, erre láttam hogy barátom tegnap fent volna közösségin, de egy üzenetet sem írt, hogy elmarad a program. Az öccse szólt, hogy gázos a dolog... nem értettem mivan, ezért tegnap este felhívtam barátomat össze vissza kamuzott a programmal kapcsolatban nem is igazán akart velem beszélgetni, meg elég bunkó volt a telefonban.


Úgy gondoltam, hogy oké én megpróbáltam, majd lesz ami lesz.

Erre most ír egy smst, hogy ő vár itt meg itt és menjek vele találkozni mert beszélni akar velem O.o

utána meg 4x felhívott...


Nagyon begurultam, semmi baj nem lett volna ha időben szól, pl délelőtt hogy ma találkozni akar, de a csicskájának hisz? Mindent dobjak el és ugorjak neki, de amikor én akarok vele beszélni ő bunkózhat.

Hazaküldtem, nagyon összevesztünk, kezdem úgy érezni, hogy ugráltat...

Máskor is csinált már ilyet, akkor közöltem vele, hogy ilyet ne, mivel nem vagyok a csicskája, és én sem csinálom vele ezt, mert sosem ugráltattam...

ennyit érdemlek? és most vita közben is ő volt megsértődve, hogy nem vagyok hajlandó találkozni vele meg ilyenek és mondta hogy akkor nem is keres többet. Istenem ő csicskáztat engem és ráz le a telefonba tegnap és még ő van megsértődve??? O.o


Hogy is van ez? Mi ez a szitu?


2013. aug. 8. 18:52
 1/6 A kérdező kommentje:

és azzal menetegetőzött hogy ő kérdezte smsben hogy ráérek-e, ja persze de nem úgy hogy pl délelőtt ír hogy "délután összefutunk, rá fogsz érni?" hanem akkor írt már, amikor ott volt a helyszínen. Hát ez milyen viselkedés? Azt hiszi cska ő létezik és senki más?? mostanság sűrün csinálja ezt.


Kicsi meg szeretném "leckéztetni" hogy érjem el, hogy ismét tiszteljen és megemberelje magát velem szemben? mert nem érdemlem ezeket

2013. aug. 8. 18:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Hú,csak én nem értem ezt az egész katyvaszt???
2013. aug. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a lényeg annyi, hogy tegnap amikor én kerestem őt telón akkor bunkózott, ma meg füttyent és elvárja hogy ugorjak neki, azt hiszi körülötte foorog a világ és eldobok mindent, és azonnal rohannom kell, holott én ezt sose tettem vele ,ennyi a lényege
2013. aug. 8. 19:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem haragudj, de az alapján amit írtál, nekem az jutotna rögtön eszembe a helyedben, hogy azért akar találkozni így mert szakítani akar.

De azok alapján amit leírtál, én nem is bánnám ezt... ha úgy érzed, hogy csicskáztat, ne tűrd. Lépj tovább.

A megleckéztetés sosem jó ötlet. Úgy tapasztalataim szerint nem lehet megoldani a gondokat, csak még rosszabbra fordulhat. Ha megbeszélni nem tudjátok a problémáitokat, akkor szerintem gondold át, hogy van e értelme folytatni.

2013. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De nem lehet, hogy azért akart találkozni, hogy a tegnapi veszekedést megbeszéljétek?


Én nem tudom, de ha a párom felhívna, hogy találkozzunk, eszembe sem jutna azt a következtetést levonni belőle, hogy csicskáztat.

2013. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen a tegnapit akarta megbeszélni, szakítani tuti nem akart volna, de a hangnem amit elengedett eléggé kiábrándított, meg az is hogy ennyinek néz hogy ugráltat...
2013. aug. 8. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!