Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne azon változtatni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne azon változtatni, hogy ne nézzen el nekem mindent a barátom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez így fura kérdés, de tényleg nagyon zavaró.

Mindig azt mondja, hogy neki elég annyi, ha látja, hogy őszintén sajnálok valamit, nem kell sehogy helyrehoznom meg semmi, túl tud rajta lépni.

És ez a korábbi kapcsolataimban is így volt, gyakorlatilag bárkivel bármit megtehetek. Ez egyrészről jó, másrészről viszont úgy érzem, hogy ezáltal egyre rosszabb ember válik belőlem.

Pedig soha nem "papucs" típusú srácokkal voltam, és most se, sőt... de ez már tényleg kezd a kapcsolatunk rovására menni úgy érzem.

22L


2013. aug. 9. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű:VISELKEDJ!!!
2013. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez téged arra sarkall, hogy rossz dolgokat tegyél, vagyis visszaélj ezzel, az téged minősít. Szánalmas, ha csak akkor tudsz értéket képviselni, ha mások úgy irányítanak.
2013. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen férfi vagyok, hogy sok mindent elnéztem a páromnak. Csak néha borult ki a bili és talán ezért is lett vége.


De én úgy voltam vele végig, hogy egyenrangúként kezeltem, és ha ő neki úgy jó, akkor csinálja. Ha nagyon pofátlan volt, úgyis ráhatottam.

2013. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én hasonló vagyok, mint te, ilyen rosszalkodós típus vagyok, nem tudom máshogy leírni, feszegetem a határokat. Nálam az vált be, hogy kifejezetten domináns férfiakat keresek, és a büntetés a szexuális kultúránk részévé válik :D


23N

2013. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg tippekeeet
2022. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!