Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja azt az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja azt az exem hogy eddig már 3x törölt le facebookrol, utana egy ido mulva visszavesz, es ugy dumalunk tovabb mintha nem tortent volna semmi?

Figyelt kérdés
Eloszor letiltott, aztan bejelolt. Akkor joban voltunk , dumaltunk csomot, masodszor is letorolt, kerdeztem miert: jaj veletlen elnyomott vmit a teloján,(hogy lehet valakit veletlenul torolni hagyjukmar), aztán, egy hete vettem eszre h megint letorolt, irtam neki h mért, elolvasta, nem valaszolt, es ma hajnali fel 3kor reszegen meint bejelolt.(onnan tudom h reszeg, mert aztan ramirt, es tok ertelmetlen dolgokat irt.

2013. aug. 10. 04:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Komolytalan az embered.
2013. aug. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azért ezt írhattad volna az elején is, hogy egy-két éve együtt van valakivel. Gondolom, mikor ismerősök lesztek és az új lány ezt meglátja, összevesznek rajta, főleg, hogy ilyen féltékeny típus. Ezért töröl le.

Te meg egyszerűen nem tudsz belenyugodni, hogy te már csak az exe vagy.

2013. aug. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!