Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Ha már több, mint két éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha már több, mint két éve szerelmes vagy, szedsz valamit. " Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 07:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam répát szedni kint a kertben.
2013. aug. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én még azt sem.
2013. aug. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

van benne valami.


ugye a pszichológia úgy tartja h a szerelem is egyfajta pszichózis, és csak azért nem kezeljük, mert úgyis elmúlik. különben nagy károkat tenne a személyiségben (is).


de esetleg kifejtenéd bővebben?

2013. aug. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem embertípus függő. Próbálok megváltozni. Milyen szellemi táplálékot ajánlotok, hogy igaz belevaló gonosz lelketlen gazember váljon belőlem?
2013. aug. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valami olyasmit preferálok amiben a protagónista maga a megtestesült gonoszság és a végén nem lesz happy end.
2013. aug. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4-es!


ne haragudj, ez mi? mire gondolsz? és miért meg hogyan és miben szeretnél gonosz lenni? nem értem na ...

2013. aug. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez hülyeség
2013. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy reménytelen szerelmem 11 éve. Őt már valószínűleg életem végéig szeretni fogom. Nem szedek semmit. De amikor rám ír, még mindig pillangók röpködnek a gyomromban. És elakad a szavam.

N 36

2013. aug. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Örömmel tölt el, hogy nem csak én tartom hülyeségnek. :))
2013. aug. 10. 10:21
 10/10 anonim ***** válasza:
A szerelem nem tart örökké, később átalakul egy mélyebb, erősebb szeretetté. De nagyon is lehetséges, hogy több évig vagy szerelmes :D
2013. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!