Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet úgy, hogy mást is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet úgy, hogy mást is kíván?

Figyelt kérdés

Pasik véleményére vagyok kíváncsi, akiknek van tapasztalatuk hosszú távú kapcsolatokban. Tehát legalább 5 éve vannak már a párjukkal, és nyitott gondolkodásúak.

25L.


2013. aug. 10. 08:55
 1/8 A kérdező kommentje:

Pontosítanék. Nos 7 éves kapcsolat.

Azzal tisztában vagyok, senki nem vak, nyilván sok szemrevaló nő van a világon stbstb.

De egy hosszútávó kapcsolatban, mondanátok olyat a barátnőtöknek, hogy veled tervezem hosszú távon az életem, de itt van ez a csaj, aki nagyon vonz engem. Bár nem történt semmi (csak nagyon szeretném) , mindenesetre, ha te találsz egy pasit aki vonz, nyugodtan gabalyodj össze vele, mert nem zavar.

Hozzáteszem a csaj a munkatársa, napi szinten találkoznak. Mióta ő képbe került, valahogy sokkal depressziósabbnak érzem magam, eleinte azt hittem, hülye vagyok, és ok nélkül féltékeny. De nemrég elhangzott ez a mondtat, valamennyire utána is jártam a dolgoknak, láttam, hogy beszél, bánik azzal a másik lánnyal...

Úgy, mint velem annó, mikor megismerkedtünk 7 éve.

2013. aug. 10. 09:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben szakítanék. Igaz, hogy egy pasi akkor is meg tud kívánni egy másik nőt, ha szerelmes, de szerintem a te párod már nem az. Ha nekem jelentene ki ilyet a barátom és látnám, hogy ugyanúgy viselkedik a kolléganőjével ahogy velem anno, azonnal lépnék mellőle. Tudom, hogy nem könnyű 7 év után, de kell ez neked? Ha a kolléga nőjével nem is, mással előbb utóbb, idő kérdése és megtenné - ne várd ezt meg! 26/N
2013. aug. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, de ha belegondolsz, el tudod képzelni a következő 20 évedet úgy, hogy minden nap ugyanazzal az emberrel vagy?

Minden más ösztönt, ha elnyomsz, előbb utóbb talán még többet ártasz magadnak, mintha néha engedsz a csábításnak, amellett, hogy amúgy komolyan elkötelezted magad?

Az elmúlt hét évben gyakran találkoztam olyan pasikkal, akiken láttam, hogy bejöttem nekik úgymond, de már a gondolattól is lelkiismeretfurdalásom volt. Állítólag neki is lelkiismeret furdalása volt ettől.

Nemtudom. Csak igyekszem nem önzően gondolkozni erről.

És több szempontot megismerni. Nem csak negatívakat.

Kort és nemet írjatok légyszi.

2013. aug. 10. 09:32
 4/8 A kérdező kommentje:

Persze, azzal tisztában vagyok, hogy a mai társadalom mit tart követendő példának, és ezek közt az ösztönök elnyomása is szerepel. Vagy legalábbis eltitkolása.

Csak hirtelen nagyon kiborultam, és könnyű volt egész éjszaka rágódni, és sajnálni magam. Aztán az jutott eszembe, hogy ennél lehetnék erősebb is.

Itt egy interjú

[link]

2013. aug. 10. 09:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem
2013. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát, ez így önmagában nem túl meggyőző. :D
2013. aug. 10. 09:53
 7/8 Pendulum92 ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy egy ember a saját párját kívánja. Én csak a párommal szeretnék szeretkezni.


Más lehet, hogy más véleményem van, de szerintem ez a mást is kíván dolog csak akkor működhet, ha mindkét fél vágyik másra, és lelkiismeretfurdalás nélkül szexelnek mással.


Szerintem ez nem kapcsolat, de ha másnak jó, hát tegye.

2013. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

le leszek ugy is pontozva de nem ez szamit.

a pasas pl akivel csak szexelunk, neki is van parja akivel tervezi a jovojet, de folyton felrek*r tobb csajjal is. ez neki meg nekem is kaland. amig fiatalok vagyunk. nekem azert kell mert irto vonzo es helyes, elkotelezodni meg nem fog gondolom

2013. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!