Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan kaptam fel a vizet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kaptam fel a vizet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

2 napja összevesztünk a párommal mert kiderült, hogy kb. a felét nem mondja el ami történik vele vagy egyáltalán. Tudja jól, hogy ez rosszul esik nekem mivel annak idején megbeszéltük, hogy mindent elmondunk a másiknak, vagyis szerintem ez a minimum ha én mindent elmondok neki.

A másik meg, hogy jobban védi a haverja kis titkait, mint, hogy ha látja valami nem okés velem, hogy megkérdezze mi van.

A veszekedésünk alatt kibökte, hogy a rózsa amit kaptam 500 Ft volt, ezzel nincs is baj, de régebben mikor megkérdeztem tőle, hogy "tudod mik azok a dolgok amik fontosak nekem?" Válaszolta, hogy igen, pl a rózsa stb..." akkor mérgemben megkérdeztem, hogy ha tudod akkor hol voltál az elmúlt fél-1 év alatt? Akkor meg csak elkezdett kifogásokat keresni, mert jaj nincs pénze stb... (ja persze, szinte megmarad az egész fizuja, de nincs rám pénze...)

Tudta jól, hogy nem várom el, hogy hetente vegyen nekem, ha 2-3 havonta akar egyszer megértem, de hogy majdnem 1 év alatt nem volt képes egyszer sem, kiborított, meg még arra fogja, hogy kaptam a névnapomra kb. ezzel azt érezteti velem, hogy örüljek, hogy akkor kapok...

Tényleg én komplikálom túl? Ti, hogy látjátok külső szemlélőként?



2013. aug. 10. 09:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezzel csak eltaszít magától érzelmileg. Már azt sem tudom, hogy szerelemből vagy szeretetből szeretem...
2013. aug. 10. 09:16
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Ennyit hisztizni...
2013. aug. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Feledékeny, nem tartja fontosnak.

A szüleimen szoktam röhögni, hogy egyrészt nagyon érdekli őket hogy mi van velem, másrészt ha egyikükkel beszélek csak, a másiknak már elfelejtik átadni az információt. Utána jön az, hogy "de hát nem is mondtad". Vazz, mondtam, egy háztartásban éltek, nyugdíjasok vagytok, egy szem gyerek vagyok, beszélgessetek egymással :)

2013. aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

"Kicsit hisztis pic@ vagy"

Sajnos nem is kicsit.


Amúgy téged miért zavar, hogy védi a haverja titkit? Miért érzed úgy, hogy közöd van neked hozzá?

2013. aug. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az első 2 hozzászólónak üzenem: 1 év alatt egyszer hoztam ezt fel neki akkor is veszekedés alkalmából akkor miért is vagyok hisztis pi**a? Nem tudtok a kérdésre válaszolni?? Akkor nem érdekel a válaszotok!

Ja és ha tudnátok valamit is pont, hogy nem feledékeny a párom, de persze ti mindent jobban tudtok!!

2013. aug. 10. 09:27
 6/14 A kérdező kommentje:
Bocs, de az 5/7 ment volna!
2013. aug. 10. 09:30
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

"Kicsit hisztis pic@ vagy"


Pontosítanék, egy baromi hisztis, idióta, agresszív pics_ vagy.


"de persze ti mindent jobban tudtok!!"


Ja, bocsánat, de ha te annyira mindent jobban tudsz, akkor is teszed fel a kérdést?

2013. aug. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%

"Te ostoba 3. válaszoló nem azt írtam, hogy mondja el, IDIÓTA!"

Igen nem azt mondtad, mert ha azt mondod, akkor értelme is lett volna. Így kb az a szint, hogy a párom jobban szeret nem elgázolni egy tankkal embereket, mint nyalni a kis segglyukam.


De legalább "bebizonyítottad", hogy nem vagy hisztis pic@. :-)

2013. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én értem a gondod....

De az itteni példáid, és stílusod nagyon hisztérikusra és kaotikusra sikerült....


Ha azt érzed nem törődik veled, akkor ne hülye rózsás példákat hozz fel, mert az a párodnak is csak hiszti lesz...



A válszaadók stílusa, de a tied is hagy kívánnivalót maga után..

2013. aug. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Semmit nem érdemelsz meg kérdező. Ilyen hisztis mbernek nem foglalkozunk az érzelmeivel. A hisztis ember eleget foglalkozik a saját érzéseivel... de csak avval.


Ráadásul buta vagy. Azt tudtam ,hogy a nők kb 505-a primitív. De hogy mind ide jár a gyakra. Szeritned látatlanban honnét tudja az egyik válaszoló, hogy a párod feledékeny-e vagy sem? Ő csak írt valamit. Mert senki nem ismeri a te vacak kapcsoaltodat avval az idiótával.

2013. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!