Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális így?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt a párommal, de egyre több dolog van amiért úgy érzem,hogy nincs értelme tovább. Mindig náluk vagyunk,mert ő külföldre készül dolgozni és spórol(nem hiszem,hogy a külfödi terveiben szerepelnék) Néha elmegyünk sétálni. Minden hétvégén vele vagyok,és majdnem minden hétvégén el kell mennünk a legjobb barátkához, akkrois ha többször taliztak a héten. Ott ők jól elvannak,én meg levagyok tojva. Múltkor voltunk ugyan strandon, de jött az anyja is meg az említett barát,és az anyja többet foglalkozott velem,mint ő..sokszor úgy beszél velem ,mint a kutyával. A legtöbb amit kettesben töltünk, az a szex ,és a séta. Általában hétvégén tudunk talizni,mert ő későig dolgozik. Ő kevesli a szexet, pedig hétvégén többször is van. Én meg minden mást keveslek. Beszélgetni sem nagyon lehet ,mert másként lát dolgokat. Egyáltalán minek kellek neki én? Azt hiszi,mert néha vesz apróságot az elég, pedig nekem néhány kedves szó többet érne. Úgy érzem,hogy kutyába se vesz, pedig az elején nagyon kedves volt,és minden ígéretes volt.

2013. aug. 10. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ebben a kapcsolatban a kommunikáció hiányán van a hangsúly. Attól még, hogy másként lát dolgokat, még elmondhatnád neki, hogy ez meg ez nem tetszik és jó lenne, ha változtatnátok ezeken.

2013. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nosco ***** válasza:
Nem sok értelme van így ennek. Kimegy külföldre TE pedig itt maradsz egyedül.
2013. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Abból, amit leírtál, számomra nyilvánvaló, hogy csak a szex miatt kellesz neki. Hidd el, ha tényleg így van, akkor az a legjobb, ha minél előbb szakítotok. Nincs értelme olyannal maradni, akivel nem beszélheted meg az ügyes-bajos mindennapi dolgaid, és aki nem ért meg, de még csak nem is próbál megérteni.
2013. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!