Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig mellettem akarnak "megkomolyodni" a komolytalan férfiak?

Figyelt kérdés

Most járok a harmadik kapcsolatomnál, és eddig mindig az volt a helyzet, hogy az illető srácnak én voltam az első barátnője, korábban sose akart kapcsolatot, és velem mégis.

Ez egyébként nem baj, csak furának tartom, na meg zavaró is valamilyen szinten, mivel kicsit kezdem unni, hogy én tanítgassak mindenkit arra, hogy hogyan is működik egy kapcsolat... miközben én magam se vagyok valami komoly lány, sőt. Pont az a típus lennék, aki nem várja el a nagy szavakat, nem akarom azt hallgatni, hogy örökké együtt leszünk meg hasomlók, és mégis mindig ez lesz a vége. És ez a szakítás után se szűnt meg az előző kettő barátomnál se, azóta is ugyanúgy keresnek, pedig már jó sok idő eltelt. Talán ez a legkellemetlenebb az egészben.

Ez ellen mégis mit tehetnék? Szeretném, ha kicsit lazábban lehetne venni a szerelmet, és kiélvezni a boldog oldalát és nem a jövőn gondolkozni, mivel ez még úgyis korai lenne. És tényleg olyan srácokról van szó, akik korábban ugyanezt vallották, mint én. Mit ronthatok el vajon?

Ha voltatok már így esetleg bármelyik oldalról, akkor légyszi osszátok meg a tapasztalataitokat! :)


2013. aug. 10. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
mert így akarják magukat eladni. zt hiszik vevő vagy ezekre a szavakra és így könnyebben megkapnak. ne legyél naív. amelyik pasi rögön változni akar melletted az nem akar semmi komolyat csak megígér fűt-fát, hogy szét tedd a lábad.
2013. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De terpesztettél nekik, mert ha nem, lehet hogy csak erre várnak.
2013. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
?
2013. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első kapcsolatom kivételével a másik két alkalommal előbb lefeküdtem velük, mint hogy járni kezdtünk volna (addigra már hetek óta randiztunk), sőt, miután felvetették a kapcsolat lehetőségét, volt hogy hónapokig se tekintettem annak a dolgot.
2013. aug. 10. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:
apró önfényezés? :D szerintem vannak jellemre olyan nők akik egyszerűen mágnesként vonzzák a férfiakat. most itt nem a hiper-szuper kinézetű csajokra gondolok, hanem mondhatni átlagos lányokra akik a férfi számára a fontos tulajdonságokat olyan mértékben és arányban tartalmazzák, hogy akarva-akaratlanul kihozza a férfiból a jót, előhozza a szebbik felét. és akkor már nem akarja otthagyni a csajt semmiképpen sem! talán az ösztön a legjobb szó, mert nem akarod a dolgot, hogy változz, de valamiért mégis elkezdődik egy folyamat a másik hatására. hogy hosszútávú vagy rövid azt nem tudom. szerintem valami ilyesmi. én már találkoztam ilyen lánnyal. semmi extrának nem tűnt, de mégis... remélem érted?! :D
2013. aug. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaja, lehet a tulajdonságaid változtatták meg őket. Meg akarnak tartani hosszú távra, még ha előtted nem is így gondolták.
2013. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted, nálam hasonló van. Ha összejövök valakivel, az tuti kapcsolatot akar, és el akar venni.

Az exemmel konkrétan az előtte lévő exem csaltam meg (aki egyébként korábban megkért, csak elutasítottam), ennek ellenére kapcsolatot kezdett velem, és elég sokáig jutottunk. Ő is megkért. Mindkettejükkel együtt is éltem.

Utána eldöntöttem, hogy nem akarok kapcsolatot, egyedül akarok lenni. De azért gondoltam, szexelni csak kéne, és ha lehet, nem mindenféle egyéjszakásokkal, mert az azért nem biztonságos. Egy olyan ismerősömmel kezdtem bele a dologba, aki az elején maga is úgy gondolta, hogy az teljesen jó, hogy csak összejárunk mindenféle kötelezettség nélkül. Ehhez képest elég hamar elkezdtek szaporodni a szexmentes, hagyományos randik, és nem sokkal később közölte, hogy el tudná velem képzelni az életét.

Pedig pont azért választottam őt szexpartnernek, mert évek óta nem tudott és nem is akart megmaradni egy nő mellett sem. Maga is azt mondta, hogy nagyon régen érzett ilyet. Érthetetlen...


Egyébként beszélgettem erről egy barátnőmmel, aki a másik oldalt képviseli. Ő pont az ellentétem, világéletében komoly kapcsolatban gondolkodott, minden vágya volt korán megházasodni, gyerekek, satöbbi. Na ő majdnem az egész huszonéves korát egyedül töltötte, maximum egyéjszakásai voltak. Némi keserűséget is éreztem a hangjában, amikor mondta, hogy milyen érdekes, ő mindig erre vágyott, de nem kapta meg, én meg amikor eldöntöm, hogy nem akarok senkit, ennek ellenére jön.


Talán tényleg igaz, hogy az emberek számára vonzó, ha valaki lazán veszi a dolgokat, míg aki görcsös, azt megérzik a férfiak és kerülik.

2013. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!