Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is hasonlóképpen viselkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is hasonlóképpen viselkedtetek volna egy drogos fiúval?

Figyelt kérdés

Egy kérdés alapján merült bennem újra fel ez az egész. Ti is ezt tettétek volna? Vagy engem lehet, hogy csak a szerelem ejtett rabul és nem a segíteni akarás? Mit gondoltok?


Az exem a kapcsolatunk vége előtt pár hónappal folyamatosan eljárt bulizni, ahonnan mindig besszívva és részegen járt haza a saját szüleihez. Akik csak kiröhögték amikor a detoxból ment haza egy laza gyomormosás után és egy csukló töréssel, ami még nem elég, hogy ott eltörött de azon a kezén az összes ujja ripityára, mert leesett egy villanypóznáról.


Ilyenkor kezdődött az, hogy folyamatosan más lányokkal smárolt minden bulin, ha ott voltam hanem, majd kedélyváltozásai egyszerűen borzalmasak voltak. Hol volt kedve velem lenni, hol pedig kimondottan utált. Mivel én nagyon szerelmes voltam rommá törtem, de a "megcsalások" után azért nem hagytam ott mert még én voltam az egyetlen aki tudott neki segíteni, aki mellett józan tudott maradni, és egyedül nekem mondott el mindent ami bántja. Aztán ahogyan telt az idő, egyszerűen hozzám se szólt, majd mondta hogy beszélnünk kéne. Amikor szakítottunk, 5 perce már egy másik lányt tartott a karjaiban.


Ma már szerencsére van egy normális párkapcsolatom 8 hónapja. Az exemmel 1 évig tartott.


17/L


2013. aug. 10. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezért nem kezdek drogos,vagy alkesz,éjjel nappal bulizós pasival.....de nem mondom hogy hülye voltál,fogd fel tanuló pénznek.....
2013. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mint említettem a kapcsolatunk vége fele lett ilyen. Előtte egyáltalán nem, ezért kezdtem vele.
2013. aug. 10. 21:53
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy mindig mással smárolt? Ha mással smárol, akkor miért jártál vele? Elképzelni sem tudom, hogy előttem csal meg és szeresse. Egyáltalán hány éves voltál, amikor összejöttetek, mert még most is gyerek vagy.
2013. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem volt rossz döntésed. Már jóval előbb kellett volna elhagynod. Sok álmatlan éjszakától kímélted volna magadat és csak lehúzott volna a saját szintjére. Jobb ha nem mondom ki emberileg mi róla a véleményem.
2013. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3-s


Tudod, amikor ezt az egészet el kezdte, majd folytatta, már javában nem voltam szerelmes. Már csak. Szimplán segítettem. Segíteni akartam neki. Mert mint írtam ha csak velem volt, akkor teljesen normális maradt. Volt, hogy egészen hajnali 4-g este 11-től beszélgettünk telefonon. Csak azért hogy elmondhassa mi bántja. Én meg másnap ugyanúgy keltem 6-kor mint szoktam mert mentem diákmunkára. És amúgy 15-16 éves voltam. Már javában 16 amikor el kezdett drogozni.


#4-s Igen, végül is sokkal jobb volt, hogy szétmentünk. Azóta nem is beszélünk egymással, mert szerinte én vagyok a rossz, szemét.. stb. Na mind1.

2013. aug. 11. 10:30
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja és még 3. Tudod.. ha annyira gyerek voltam/vagyok, nem hiszem, hogy képes lettem volna ezt végig csinálni vele. Ha gyerek lettem volna, akkor valószínűleg ott hagytam volna azonnal és le se szartam volna hogy mi van vele. Én egy embert se hagynék tönkremenni, segíteni akarok azokon akiken lehet és hagyják.
2013. aug. 11. 10:32
 7/15 anonim ***** válasza:

"Mint említettem a kapcsolatunk vége fele lett ilyen. Előtte egyáltalán nem, ezért kezdtem vele."


1. vagyok!


Értem....de már akkor el kellett volna hagynod,mikor melletted/előtted másokkal smárolgatott...csak gondoltad hogy ez nem normális...

2013. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés egy kissé degradáló a drogosokra nézve :D Ez egy egyedi eset volt, nem azt mondom, hogy az exed az egyetlen aki ilyen életmódot választott, de nem minden "drogos" ilyen... Máshonnan közelítve, az az ember, aki ilyen züllött és felelőtlen módon él, szerinted tökéletesen boldog és tisztességes ember lenne, ha nem léteznének drogok? Nem, a züllés az emberből fakad, a drogok csak eszközök (és éppen ezért félre ismertek). Amúgy rendes és bátor dolog volt tőled, hogy segítettél neki annak ellenére amiket tett. Kevesen lennének képesek ilyesmire.
2013. aug. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8-s, köszönöm. És igazából tudom, de mégis sokat változtatott rajta azért a drog is. Én is találkoztam már más olyan emberekkel is akik szintén gyógyszerezték magukat és voltak különben jóval meg kevésbé.
2013. aug. 11. 17:05
 10/15 A kérdező kommentje:
#7-s nem érted, hogy akkor csinálta ezt amikor már drogozott és én akkor már úgy voltam vele, hogy segíteni akarok?
2013. aug. 11. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!