Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyén viselkedtem a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyén viselkedtem a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, nagyon jól megvagyunk. Valahogy szóba került ma este, hogy volt-e már hűtlen? Csak poénnak tettem fel a kérdést, mert meggyőződésem volt, hogy igen, de a válasz meglepett: volt már hűtlen. Én egy abszolút megbízható lánynak ismertem meg, és megkértem mondja el, hogy történt. Ő nagyon felzaklatódott, nyilván megviseli, hogy vissza kell emlékeznie rá, de a lényeg az az akkori barátját nem szerette igazán és megcsalta egy jóképű orvostanhallgató sráccal. Sosem mondta el a barátjának az esetet.

Na most én ezek után elkezdtem bizalmatlan lenni, és el is mondtam neki, hogy emiatt sosem fogok benne 100%-ig megbízni.

Ő elkezdett sírni és kiakadt.

Hülye voltam hogy felhoztam ezt a témát és ezt mondtam neki? De a helyzet az, hogy ezeket tudom tényleg mindig ott lesz bennem a kétely, hogy ha egyszer kimarad egy este, mi fog történni.

Én magam sosem voltam hűtlen.


2013. aug. 10. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
eléggé!
2013. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég hülyén viselkedtél.


Amúgy az én volt férjem sosem volt hűtlen senkihez előttem (nem is csajozott nagyon), én a volt barátomhoz igen. Ehhez képest szerinted ki csalt meg kit????

Ő azóta már az új csaját is megcsalta, én meg hozzá is, meg aki utána jött a válásunk után ahhoz is maximálisan hűséges voltam.

2013. aug. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább becsüld meg,hogy elmondta.

Simán le is tagadhatta volna(eltitkolhatta volna)de ő inkább mindent elmondott neked őszintén...

Mindenki követhet el hibákat(pláne fiatalabb korában)de ez még nem jelent semmit.

Lehet,hogy alapból boldogtalan volt amellett a srác mellet így nem csoda,hogy meg csalta,alkalom meg nem mindig van,hogy elmondjuk.Például ha utána nem sokkal szakítottak akkor ezt már minek mondta volna el hiszen a helyzeten nem változtat..

2013. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 andi9208 ***** válasza:
nem tudhatod miért csalta meg előző partnerért, és nem is az a lényeg, ha megcsalta, ha nem, ez egy másik kapcsolat, és az h mi lesz rajtad is áll, de ha egy régi baki miatt azt érezteted vele h nem bízol meg benne, az igenis sértő! kérj tőle bocsánatot
2013. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"felzaklatódott"?:D


amúgy meg nem mindegy? az exemnél én is kacsintgattam erre-arra, a mostaninál meg nem.. nabumm

2013. aug. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!