Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat újrakezdése? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat újrakezdése? Mi szól mellette és ellene?

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Én nem kezdeném újra, mert ha már egyszer volt okom valakivel szétmenni akkor lesz legközelebb is.
2013. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A.R. ***** válasza:
Nekem van olyan tapasztalatom, hogy nem elsőre és nem másodikra de nem is harmadikra szakítottak mert a csaj még élni akart aztán a srácnak nem volt jó meg mittudomén. Ma már 4 edszerre vannak együtt és 4 éve boldogok kisbaba is van :)
2013. aug. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha nem valami félreértés miatt mentek szét akkor nekem hiába fájna nagyon nem kezdeném ujra mert az nagyon súlyos ha egyszer szakítottunk akkor ott vége megtört valami..sosem lesz ugyanaz
2013. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az hogy ami elõtte nem müködött az mondjuk 1 év múlva sem fog, hiàba kezditek teljesen elölrõl. Ha màr megtörtént a szakítàs, akkor nem õ az igazi. Az igazàn erõs szerelemben a pàrok sosem szakítanak. Persze vannak ritka kivételek de az tényleg nagyon ritka... És ezek nem jàték dolgok, mert ha újrakezditek, belecsöppentek ugyanabba a problémàkba mint amik régen voltak, és valòszínüleg mindketten sérültök lelkileg, csalòdni fogtok egymàsban. Felesleg energiapazarlàs, ezt az energiàt inkàbb fektesd egy màsik ember megismerésére!
2013. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A.R. ***** válasza:
Ne hallgass rájuk ha szereted egy picit is akkor megéri újrakezdeni!!
2013. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kezdeném azzal, hogy nem mindegy, mi okból lett vége eredetileg a kapcsolatnak?

Ellene: ha a szakítás valami megoldhatatlan probléma, feloldhatatlan nézeteltérés, vagy mondjuk egyszerűen az elviselhetetlen természete, tolerálhatatlan viselkedése miatt történt, újrakezdés után ezek ugyanúgy fennállnak majd. Persze, az ember változhat, de ahogy mondják, a vér nem válik vízzé. Ha állat módjára bánt veled, valószínű ezután is úgy fog. Ha nem volt erőssége a hűség, ezután sem lesz az. Ha nem tud elfogadni olyannak, amilyen vagy, ezután sem fog tudni. Az ember nagyjából ugyanaz marad.

Mellette: ha a szakítás okát sikerült elhárítani, nem látok kivetni valót benne, hogy újrakezdjék. Nagyon sok szakítás tulajdonképpen felesleges. Olyan dolgok miatt történik, amit egy kicsit konstruktívabb hozzáállással, meg egy őszinte, problémamegoldó beszélgetéssel orvosolni lehetne. Vagy ha a szakítás igazából külső kényszer miatt történik meg, később simán újra lehet kezdeni, elvégre nem a kapcsolatban volt a probléma.

2013. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam ilyen helyzetben, hogy szakítás után visszasírtam. Tanultam a dolgokból és ezt nem csak úgy mondom. Szerintem a külön töltött idő alatt mindenki átértékelheti a viselkedését.

Mellette: Nem a semmiért voltál vele együtt (hosszú kapcsolatnál). Ha még most is hiányzik és fáj, hogy nem látod érdemes megkeresni. Kicsit értél és máshogy kezelsz dolgokat, persze, csak ha vmi apróság volt a gond.

Ellene: Ha alapjáraton sem illettetek össze, nem éri meg.

2013. aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jegyezzétek meg: nincs igazi, meg nagy ő. emberek vannak, akikért teszel vagy nem. újrakezdésnél sok múlik azon, hogy mitől lett vége, és még több rajtatok. ennek tudatában mérlegelnék (kivéve, ha szeretem, mert akkor megette a fene a józan észt)
2013. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes. Nekem és sokaknak sok ismerősömnek is másdszorra jobb lett mint elsőre volt. A kulcs a változás, és ehhez a külön töltött idő nagyban hozzásegit. Utólag mindent jobban és tisztábban látsz.

Van olyan ismerősöm akik külön voltak pár évet majd újra összejöttek és most már házasok van két gyerkőc is. :)

Szóval szerintem érdemes megpróbálni, ha szeretjük a másikat akkor szinte mindent meg lehet oldani. Kockázat nélkül nincs nyereség sem.

2013. aug. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az újrakezdés híve vagyok,de az exem viszont nem. Lassan 1éve elhagyott.Én sokat vártam & próbálkoztam többször is, de hiába.Legutoljára kaptam tőle egy olyan levelet,h ha csak megcsörgetem a telefonját,megy a rendőrségre.

Most normális az ilyen? 7év bizonyított boldogság(fényképek,videók) után úgy kezel mint egy leprást: sehogy. Letagadja azt is hogy szeretett. Mi volt az ok? Bárcsak tudnám. Utólag lehet mocskolódni. Na ilyen a női dacc...

2013. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!