Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy találjak így magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak így magamnak pasit? ("Túl jó vagyok")

Figyelt kérdés
Nagyon vonzó, szexy, mindig dícsért 17 éves nő vagyok átlagon roppant felüli intelligenciával (a szüleim is orvosok, én sebész leszek) éppezért a fiúk nem mernek velem kapcsolatot teremteni. Biztos vagyok benne, hogy érzik, felsőbbrendű vagyok náluk, és megijenek az ilyen magabiztos, gyönyörű nőktől. Hol/hogy találhatnék így magamnak így pasit?? Légyszi adjatok tanácsot! Ja és ne gondoljátok, hogy beképzelt vagyok, itt egyszerűen a tényeket írtam le, hogy tisztán láthassáok a problémám.
2013. aug. 11. 20:44
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy soha nem kerülök a kezeid közé. Nem vicc. Vagy megölnél vagy kifosztanál. Amúgy szeretem az ilyen csajokat a porig alázni. ;D
2013. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
91%
Engem leszophatsz ha akarod
2013. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:

Képet!

lehet hogy nem is vagy olyan sexy meg vonzó ahogy gondolod

2013. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:

17 evesen nem vagy no, csak lany.

Es igen bekepzelt vagy, viszont a stilusodbol itelve nem leszel sebesz. Az ilyen csajokat mint te imadjak izze porra alazni az egyetemen.


+ Az mas kerdes, hogy ismet csak a stilusod alapjan itelve egy biokemia zh-t nem neznek ki beloloed.


22/F

2013. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:

Puszillak, ilyen intelligens embert mint te vagy nem fogsz találni!

Ez tény!

2013. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
0%
Én is orvos szeretnék lenni, 17 éves lány vagyok, ugyanúgy, mint te és nem is vagyok csúnya. Hosszú szőke hajam van, kék szemem, vékony alakom és nem kell hozzá 5 perc, hogy egy pasit levegyek a lábáról. A személyiségeddel van a gond.
2013. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Te messze vagy még a nőtől mint Makó Jeruzsálemtől.
2013. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:

Hát, el kell keserítselek: a túlzott önfényezés rejtett önbizalomhiányra utal, ez pedig messziről szaglik.


De a kamu szaga erősebb.

2013. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
Nekem az "átlagon roppant felüli" volt a kedvencem. :)
2013. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
rakj egy kepet majd utana beszelgetunk.
2013. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!