Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy találjak így magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak így magamnak pasit? ("Túl jó vagyok")

Figyelt kérdés
Nagyon vonzó, szexy, mindig dícsért 17 éves nő vagyok átlagon roppant felüli intelligenciával (a szüleim is orvosok, én sebész leszek) éppezért a fiúk nem mernek velem kapcsolatot teremteni. Biztos vagyok benne, hogy érzik, felsőbbrendű vagyok náluk, és megijenek az ilyen magabiztos, gyönyörű nőktől. Hol/hogy találhatnék így magamnak így pasit?? Légyszi adjatok tanácsot! Ja és ne gondoljátok, hogy beképzelt vagyok, itt egyszerűen a tényeket írtam le, hogy tisztán láthassáok a problémám.
2013. aug. 11. 20:44
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
5%

ÉN akkor normálisan válaszolok neked.

Belém szorult némi intelligencia is nem úgy mint az átlagba.


Szerintem azért mert buták a magyar férfiak iszonyat,unintelligens kisstílű céltudatlan emberek.

És félnek egy jó testű csajtól aki mellé intelligens,nem fér bele a gondolkodásukba,mert korlátoltak.

Pedig ép tstben ép lélek.


Én is ilyen vagyok mint te csak férfiban,izmos,kigyúrt vagyok,mellé jól öltözött is,határozott céljaim vannak lebontva,adok magamra.

Külsőleg engem is nagyképű izomagyú majomnak ítélnek néhányan de lesz@rom,akinek nem tetszik kapja be,én tudom mit akarok és teszek is érte.

Mellette persze mérnöki diplomát csinálok,Két nyelvet tanulok most,angolul már felsőfokon beszélek.

Nehezen találok csajt én is,mert határozott elképzeléseim vannak és ez a gondolkodás nem fér bele egy átlagos emberbe.

Én szívesen megismernélek,eddig jó pontjaid vannak nálam amiket írtál főleg ha igaz is.


Többiektől várom én is a leoltást :)


26Ffi

2013. szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Im akkor leszek "potens"! Ad 1: Olyan szoszerkezet a magyarban, hogy az atlagon roppant feluli intelligenciaval nem letezik. (Legalabbis en meg eletemben nem lattam, ami ugyan nem hosszu ido, de en sem vagyok -nagyon- muveletlen, igy azert olvastam egyet s mast.) NB: Es a Google is csak a te kerdesedet dobja ki ra. Ezzel csak arra akartam ravilagitani, hogy azert ovatosan, hogy hol beszelsz magas lorol! (Illetve esetunkben, hogyan.)

Ad 2: 17 evesen, barmennyire is szeretned, majdnem kizart, hogy kierdemeld a "no" titulust. Nemileg nyilvan nem, de az altalanos tarsadalmi mercevel merve, ha valoban no lennel, akkor nem itt erdeklodnel, hogy miert nincs parod, hanem mennel es fognal egyet. (Amennyiben az egyeb parameterid valosak.)

Ad 3: Meg ha valoban az atlagon feluli intelligenciad is van, az igenyesseged nem korreleal ezzel, es ez nem jo. (Pl. nekem "csak" 119-es IQ-m van, megis az ekezetektol eltekintve valahogy nem igazan fogsz talalni helyesirasi hibat ebben a baromi hosszu valaszban, mig a te kerdesedben ket helyen is kimaradt egy-egy betu, a szexi irasmodja elavult - habar ezt nem feltetlen rovom fel hibanak - es a kozpontozas (gy. k. vesszok) is tobb helyen rossz. Es en nem hangoztatom, hogy felsobbrendu lennek, vagy annak neznenek az emberek...

Ad 4: Ha lecsupaszitjuk a problemat, megszabaditva a felesleges sallangoktol, akkor arra a meglatasra kell jussak, hogy neked kene lepned. Hiszen ha panaszkodsz, hogy nem mernek kezdemenyezni, akkor csak van koztuk olyan, akitol orulnel neki, nem? Ez esetben viszont ez a noiseg lenyege, hogy ugy vedd ra, hogy kezdemenyezzen, hogy idealis esetben nem jon ra, hogy te kezdemenyezted az affairt, ugy erzi "csak ugy kialakult". Ezt pedig mar mi nem tudjuk megoldani helyetted, csupan a megvalositashoz tudnak esetleg itt segitseget adni.


Udv,

L.


PS.: Amennyiben a kerdes fake, akkor is fenntartom az elhangzottakat, biztos van olyan eset, amelyre igazak!

2013. szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Idegen szavak használata előtt kérlek tanulmányozd azok jelentését!
2013. szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

kedves 26 éves ffi!

talán észrevehetted, hogy a kérdező valami rettenetesen fogalmaz és ír magáról... ami ugye azt jelenti, hogy az intelligencia amiről beszél nem létezik.

Biztos nagyon "jópasi" vagy, de a kérdező nem az aminek leírja magát. Bizonyára rosszul látja magát, vagy nagyon nagy kamu.

Nem egy lányt ismerek, akik nagyon szépek, okosak, de emellett szerények is! Így a nagyobb önbizalmú pasik se kerülik el őket.


Én is azt mondom, ha a kérdező olyan gyönyörűszépséges és magabiztos, akkor miért nem tud ő kezdeményezni? Hm kérdező? ez ismeretlen fogalom számodra?

2013. szept. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Bena probalkozas kisfiam! :)


Netan nem sikerult osszeszedni egy naladnal nagyobb kaliberu not?

/szolj valakinak hogy mutse le a hereidet a hasuregedbol/

2013. szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Az orvosi egyetemen biztos vannak hozzád hasonlók fiúban;)
2013. szept. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!