Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még ilyen lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen lányok? (18 és 28 év köztiekre gondolok)

Figyelt kérdés
Aki a férfit szereti a férfibe. Azt, hogy a férfi irányít, megvéd.)))) Azt vettem észre az elmult évekbe hogy a fejetetejére ált a világ. Az emlitett korosztályba tartozó lányok jelentös részének ideálja: szánalmas genetikai hulladék. Csont és bör kockás ingbe öltözött 10 kg-s majom. Arról nemis beszélve hogy a tisztelet és öszinteség jeleit sem mutatják (nemhogy a lányok, hanem más embertársaik irányába sem). Lassan eljutunk oda hogy a lány dugja a fiút.... hogy van ez?? Hogy változott meg 30 év alatt minden. Én nem panaszkodok (nincs okom), csak sokkoló látni, hogy mi lett 2013-ra az ideál.
2013. aug. 11. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen léteznek, én is és még sok lány ismerősöm ilyen. Én nem bírom ha valaki lenézi a másikat. Én mindig tisztelettel bánok másokkal. 19/L
2013. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, létezünk.

26/N

2013. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is ezen csodálkozok hogy ezek a mai lányok olyanok mint a többi, nincs egyéniségük és a nyomorék pávákra buknak, mint valami klónozott robotok. Utálom őket. 18L :)
2013. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sokmindenben igazad van, és meg is értelek ugyan is én is hasonló képpen vélekedek veled.

Amúgy igen, kedves kérdező léteznek, személyem szerint én is ilyen vagyok. 18/L

2013. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*vélekedek, bocsi
2013. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én elég határozott, céltudatos lánynak/nőnek tartom magam, de ezzel együtt vagy ettől függetlenül nem tudok felnézni olyan srácra, akit simán elnyomok. a NŐK a FÉRFIAKHOZ vonzódnak. ez akkor is így lesz, ha a világ a feje tetejére áll. az a LÁNY, aki ezeket a 10 kilos majmkat preferálja még elég messze van a nőtől. pesrez ezzel sincs semmi baj, csak arra próbáltam kilyukadni, hogy még mindig vannak általad "normálisnak" vélt lányok is. és elhiheted, hogy az ilyen zsák megtalálja a foltját, ha nem is olyan könnyedén.. ;)


22L

2013. aug. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem is a férfias férfiak jönnek be kinézetre, és belsőre sem szeretem a papucsokat, de azért nekem ne mondja meg mit csináljak, ne irányítson :)

18L

2013. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

aha, hát nem tudom te hol élsz, de itt errefelé, valahogy továbbra is favorizálják az irányító, megvédő férfiakat, pl ilyen borotvált hajú, nagyobb darab,,


ja vannak ezek a khm "genetikai hulladékok" és ja vannak ezek az akárkik, akkor ultra menőnek képzelik maguk, meg igazi kemény embernek attól hogy tudnak egy két olyan szót mint, csiraa, looser, ge**, cink,, és ilyesmiket dumálnak hüü de lazán, mert senki se adjon alább, mindenkinek mindig igaza van,, milyen tisztelet?? senki se tud semmit jobban, sőt még hülyék is..


hát igen, de így legalább te is lehülyézhetsz mindenkit, mert te is mindent tudsz mint ők

2013. aug. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen. A nõverem az es en is csak en 15/L vok
2013. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!