Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan sértődött meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg egy srác rám akivel smároltam, hogy utána (nem egy időben) smároltam egy másikkal is?

Figyelt kérdés
A lényeg az h van egy srác aki már régebb óta érdeklődött irántam de én csak most mentem bele h smároljunk meg ilyenek. Egy ideig minden hétvégén találkoztunk, tök jól elvoltunk meg minden, de én nm akartam komoly kapcsolatot vele és ő sem akart tőlem. ezért sem értem h miért mondott nekem olyanokat h 'szeretlek' stb. gondoltam h nem mondja komolyan, mert még nem is ismertük egymást annyira jól. aztán egyik este elmentünk valahová barátaimmal, ő is ott volt,de úgy viselkedett velem mintha ott sem lettem volna. nekem ez eléggé rosszul esett, köszönni sem köszönt. aztán ott volt egy másik srác aki meg rám nyomult eléggé, és smároltam vele, de nem a srác előtt. ő csak annyit látott az egész estéből h fogta a kezem. rá pár napra mesélt nekem olyanokat a barátnőm h voltak vhol és ott volt mindkét srác, és az első számú fiú kérdezte a másikat h : na hol hagytad a csajodat?! meg tök féltékeny volt elméletileg. de én megmondtam annak a srácnak akivel 2.nak smároltam h nem akarok vele járni, szóval egyikkel sem járok. a lényeg az h most az elsőszámú srác megsértve érzi magát, de nm értem miért ha még ő mondta h velem nem akar komoly kapcsolatot és ő nézett át rajtam azon az este.. akkor most jelentettem neki valamit? és szerintetek ezt még helyre lehet hozni? tudom az lenne a legegyszerűbb ha beszélnék vele, és meg is szeretném vele beszélni de ő meg nem akar velem beszélgetni..

2012. okt. 23. 00:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Ribiriadó.
2012. okt. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

ja-ja.

a legveszélyesebb riban-c típus vagy.

gondolom azt remélted,hogy majd össze is verekednek érted,mert akkora VIP vagy.

rába-sztál szopóka.

2012. okt. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
mi van ha a srác tényleg szeretett te meg friendzone-ba raktad és ezért nem köszönt és ezek után még meg is szivattad egy másik sráccal ?
2012. okt. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"most mentem bele h smároljunk meg ilyenek"

Ez a 'meg ilyenek' mit takar?

2012. okt. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
lehetséges, akkor ezt már elrontottam
2012. okt. 23. 00:52
 6/13 anonim ***** válasza:
nem hinném h csak úgy a világba mondogatta h szeret...
2012. okt. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ja, el
2012. okt. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez elúszott.
2012. okt. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
bukó van csöccser
2012. okt. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom...mégis minek smárolgatsz össze-vissza a vakvilágba? Te jó ég...szerencsés a srác hogy most kapott egy ofont és menekül amíg teheti...
2012. okt. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!