Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tökéletes barátnő a robot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tökéletes barátnő a robot barátnő?

Figyelt kérdés
Tegnap este láttam az Alien 4-et, és az egyik 20 körüli csaj emberi robotot játszott benne, nagyon bejött. Azon gondolkodtam, hogy mennyire jó lenne egy ilyen valóságban is létező robot barátnő. Teljesen emberszerű, kívülről meg sem lehet mondani, hogy nem ember, a mesterséges intelligenciája is olyan emberi, hogy már emberségesebb, mint bármelyik valódi ember. A jövőben biztos elkészíthetők lesznek ilyen robotok, tökéletesen élethű kinézettel, és viselkedéssel, azt leszámítva, hogy tudnám nem igazi ember. Érzelmeket is tudnék iránta táplálni, nagyon szeretnék egy ilyen robot barátnővel aludni, akár szexuálisan is tudnék vele kapcsolatot teremteni, hiszen mindenben arra törekedve, hogy örömet okozzon, és én szeretném őt. Talán pár száz év múlva már lesznek ilyenek, kár, hogy még nincsenek, az igazi nők szemetek :(
2013. aug. 12. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
:'D
2013. aug. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a tudat akkor is zavarna, hogy csak egy gep, egy eszkoz, nem egy hus-ver ember. De persze sokaknak jol jonne, a semminel nyilvan jobb.
2013. aug. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyenen gondolkodtam pár napja, hogy milyen jó lenne ha feltalálnának egy ilyen robot csajt. Aki viszonozza a szerelmet, kedves, nem vágyakozik más pasi után.

Szerintem sok önbizalom hiányos, csúnya fiúnak megoldaná a problémáját.

23f

2013. aug. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék egy robot barátnőt, ha lehetne tőle gyerekem, DE még vagy 300 évig biztos nem lesznek olyan intelligens robotok. Mesterséges intelligenciát tanultam, és egyenlőre úgy látom, hogy lehetetlen. Inkább vegyél egy guminőt.
2013. aug. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as! Szted egy gumino megoldana sok onbizalomhianyos problemajat? Attol, hogy mennyire elethu, meg csak az marad. Meg hat nincs is attol jobb, mikor a valodi csaj lenyom egy jo kis hisztit, azt nem lehet ilyenbe soha beleprogramozni :D
2013. aug. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne igény robotnőre, hiszen semmi izgalmas nem lenne benne ! Egy hús-vér robotnő... ki engedelmesen teljesiti az utasitásaim.. és nem kell szervizelni túl sokat, valamint a fogyasztása is kedvező .. nos az már izgalmasabb ! :)))
2013. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd a robotpunciaval leharapja a farkad.
2013. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5ös. Szerintem azért volna külömbség egy bambán néző guminő és egy 100% ig élethű robotcsaj között, hisztit meg abba is beke lehetne programozni.
2013. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!