Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy álom miatt szerettem bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy álom miatt szerettem bele egy csajba? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16 éves budapesti srác vagyok.

Most megyek 10.-be, gimnazista vagyok.

Általánosban volt egy lány osztálytársam, egy nagyon szép, kedves, okos, helyes lány. Csak barátok voltunk, nem jártunk. Tartottuk a kapcsolatolatot facebookon, gyakran dumáltunk, főleg én írtam rá. Egyszer össze is futottunk a villamoson, dumáltunk egy jót. Facebookon beszélgettünk tovább, kérdezte, hogy van-e csajom, írtam hogy nincs. :D

Én is megkérdeztem, hogy hogyáll a fiúkkal, neki se volt barátja, és ezzel az indokkal elhívtam randira, amire igent mondott, amit egyébként el kellett halasztanunk, mert mindkettőnknek családi programja lett.

Ez volt kb 3-4 hónapja. Azóta 2x-3x dumáltam vele, ennyi, megfeledkeztem róla.

A minap viszont azt álmodtam, hogy találkozok vele, és lesmárolom, és vagy egy percig csókolózunk, aztán megfogjuk egymás kezét és sétálunk.

Elég nagy hatással volt ez az álom rám.:D

Azóta csak rá gondolok, és ilyenkor merevedésem is van, folyton arról fantáziálok, hogy smárolok vele, meg ilyenek, és nagyon tetszik.

Ha nincs ez az álom, akkor nem is érdekelt volna, így meg totál beleszerelmesedtem.

Lehetséges, hogy egy álom miatt lettem szerelmes?

Volt már veletek ilyen.

Komolyabb kapcsolatom nem volt még, úgyhogy tapasztalatlan vagyok, lehet, hogy azóta már van fiúja, bár nem az a nagy pasizós, de gyönyörű lány, tényleg.

Elhívjam valahová? Hogyan tovább?

Szerintetek mit tegyek?

Volt már hasonló álmotok?

Kösz a válaszokat előre is :)

16f



2013. aug. 12. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:

"Elhívjam valahová?"

Szerintem érdemes lenne:)

2013. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Azt ugye tudod, hogy ha Te valakivel álmodsz Ő elalvás előtt Rád gondolt? :)
2013. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem volt már ilyen, de kb 1 nap múlva megint annyira nem érdekelt, mimt előtte. :D
2013. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az álom inkább csak eszedbe juttatta

beszélgess vele megint többet, majd hívd el valahova

volt ilyen álmom, de nekem már akkor is tetszett a fiú, szóval pont ilyen nem volt

2013. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez kisérteties, de nagyon hasonlít az én sztorimra, az életkor, meg ilyenek, csak én nem jutottam még el a randi gondolatáig sem. :/

Amúyg nekem is ez volt 3 napja, hogy egy komoly álom miatt újra eszembe jut egy bizonyos lány, de hidd el, hogy elmúlik ez, ha nem akarod hogy legyen. Vagy ha akarod, hát hívd el randizni, amúyg nekem többször is volt már ilyen, hogy álom miatt eszembe jut egy lány, és akkor napokig csak ő jár az eszembe... Nem olyan jó érzés, hogyha tudod hogy nincsen esélyed a csajnál. De neked van, hívd el. ;) So ksikert! ;)

2013. aug. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt egy éve. 8 éve ismerjük egymást, egy suliba mentünk tovább és évfolyamtársam lett. Napi szinten beszélünk, facebookon is és élőben is. Soha nem is gondoltam rá úgy. Aztán jött a nyár, ő a haverjaival töltötte én meg az én barátnőimmel. Úgy kb a nyár közepén egyszer csak volt egy álmom amiben összefutottunk egy este és szokás szerint elkezdünk beszélgetni ahogy reálban is tesszük mindig. Aztán valahogy álmomban máshogy néztem rá, megcsókolt és végig ölelkeztünk...Így leírva elég bénán és nyomin hangzik amúgy xd...De így történt és ez valahogy meg is maradt bennem, nyomot hagyott a dolog. Felkeltem és egész nap ez járt szinte a fejemben. Később a nyár folyamán napközben találkoztunk ott ahol álmomban történt a dolog este. Próbáltam természetesen viselkedni, de kicsit máshogy néztem rá. Nem tudtam figyelmen kívül hagyni a dolgot. Akkor volt először hogy úgy éreztem, mintha ő is kicsit máshogy nézne rám. Rendes srác és gyerek korom óta bírom nagyon, sosem tudtam még napokat így elleni egy sráccal sem. Sajnos végül nem lett belőle semmi sem, mert egy barátnőmmel jött össze. Jártak 2 hónapig és szakítottak. Így már kizökkentem az álmom hatása alól és amúgy sem bántanám meg barátnőmet ezzel soha.


Szóval nem csak veled történt meg ez. Én azt tanácsolom neked, hogy ha úgy érzed hogy kölcsönös a vonzalom, lépj mindenképpen mert a végén te is úgy jársz mint én. :)


17/L

2013. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! olvastam az álommal kapcsolatos írásod, ha te ezt nem kitaláltad hanem álmodtad, akkor biztosra veheted a tudatalattid valamire fel hívta a figyelmed, és minden képen azt javasolnám ne hagy figyelmen kívül, higgy nekem az álmok nem hazudnak :) lányom is így talált rá mostani barátjára, egy álom volt és most Hollandiában él :)sok sikert neked!
2013. aug. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaazokat!:)
2013. aug. 13. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!