Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennél lehet már bonyolultabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennél lehet már bonyolultabb a dolog? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szerelmem sok boldog év után szakított velem.Összejött egy csajjal.Aki nemrég kijelentette szereti az én exemet,de mégis vissza szeretné szerezni az ő volt exét,de most azért jár az én volt exemmel mert az övének barátnője van.Én meg meghalnék az én exemért.De az exem meg belehalna ha elveszítené a mostani párját.Engem meg van hogy majdnem megcsókol meg ilyesmi.De van hogy bánt és van hogy azt mondja szüksége van rám.És froclízza a másik volt exemet.
2013. aug. 13. 02:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
How to szerelmi négyszög négy idiótából
2013. aug. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
WTF THIS!?!?!
2013. aug. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez most kicsit zavaros. Ex exe annak az exének az exe meg a másik ex. Dafaq.
2013. aug. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt agyzsibbasztásnak szántad így 3 óra fele? :)
2013. aug. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi ez a ragacsos @r? Az exed most más nemi szervét nyálazza össze. Frankón nem halna bele ha elhagyná az exéért az exedet a jelenlegi. Ott lennél te.


Itt vernyákolsz mint egy beindult macska, ahelyett hogy lelépnél.

2013. aug. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" Édesanyám! nekem az kell.....az a rongyos régi...az a rongyos régi."


http://www.youtube.com/watch?v=JBj8PsB_NBo

2013. aug. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem négyszög, ez már öt, mert a kérdező exének a mostani csajának az exének is van új csaja :DD
2013. aug. 13. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem felejtsd el az exedet! Már nem szeret! Ne legyél pótlék a számára! Becsüld meg jobban magad és lépj tovább!
2013. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!