Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mi az a dolog, amitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi az a dolog, amitől egyből beleszerettek egy lányba? Vagy amire csak nagyon felfigyeltek?

Figyelt kérdés

És most légyszi ne olyat írjatok, hogy vetkőzzek le.

Normális válaszokat várok.


Nem tudom mit tegyek, hogy belém szeressen.



2013. aug. 12. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Életrevaló, érdeklődő, nem hisztis, nyafogós, kedves, bájos.
2013. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Értékeli a jó humort, megnevettethető, viszonozza a fiútól való kedvességet :) 18F
2013. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nehezen szeretek bele valakibe. szval jah...

amugy nekem tetszik az, ha egy lány kiáll magálrt, van véleménye, és visza visszaszól nekem. tehát nem irányítható, és nem mindig azvan amit én mondok, hanem "felveszi a kesztyűt" :D

de minden pasi más, van aki pl már a kezdetektől papucsként van jelen egy kapcsolatban.

és ugymond ez tetszik neki, ha a csaj uralkodik rajta.

2013. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a barátom részéről állítólag az volt az első dolog, ami miatt nem csak egy "jó lenne meghúzni" csaj lettem, hogy mindenről volt véleményem, és nem húztam fel magam, ha be-beszólogatott, hanem nevettem és visszaszóltam.


Bár szerintem ezek csak pluszpontok voltak, mert nagyon hamar kiderült, hogy az érdeklődési körünk szinte teljesen ugyanaz mint a másiknak, hasonló a világról alkotott képünk, és a humorérzékünk is szinte ugyanolyan. Szerintem az a lényeg, hogy azt érezze a srác, hogy összeilletek. (És persze ha ehhez megjátszás kell, akkor az már veszett fejsze nyele.)

2013. aug. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én pl sehogy, de nem hinném, hogy van erre jó recept. Amit tehetsz, hogy kedves vagy vele szerintem és kifejezed óvatosba, hogy nem közömbös neked. Ezen kívül reménykedni lehet.
2013. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs.Nem igazán tudott még egy lány se olyat mutatni,ami azt váltotta volna ki,hogy nekem ő kell.
2013. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ASOT ***** válasza:

Erre feleslegesek a szavak, nincs értelme felsorolni.

Vagy tetszik úgy a lány ahogy van amilyen ő, vagy nem.

Ne játssza meg magát, önmagát adja, őszintén.

2013. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A mai csajok olyan selejtek jellemre, hogy dugáson kívül még másra nem tudtak megmozgatni.
2013. aug. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
engem még arra se
2013. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!