Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység? Ugyan minek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység? Ugyan minek! Aki szeret, marad. Akit lehet, azt viszik. és akit el lehet vinni, azért nem kár. Ti is így gondoljátok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 20:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
nem,ha megcsal akkor kidobod. De mennyivel jobb az ha mindig agyalsz azon h most éppen megcsal-e?
2013. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

én értem csak kicsit idegesít, hogy úgy állítják be a féltékeny embereket, hogy semmit nem éreznek a másik iránt, csak birtoklási vágyat

én szerintem ponthogy az egyik legbiztosabb jele a szeretetnek a féltékenység de kövezzetek meg nyugodtan

2013. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
te így gondolod,oké. De ha megvan a féltékenység akkor oda a bizalom,ha oda a bizalom akkor bukott az egész.
2013. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

ez tény, hogy egy kapcsolat sem működik bizalom nélkül

de ennek mégis mi köze a szeretethez?

szerintem bizalom nélkül is lehet szeretni, ha nem is annyira

2013. aug. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
szerintem ha szeretsz vkit akkor bízol benne, persze ettől még pofára eshetsz,ezért jó ha ismered a másikat.
2013. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

meg amúgy az se biztos, hogy valaki azért féltékeny mert nem bízik a másikban

az is lehet, hogy csak önbizalomhiánya van és nem hiszi el, hogy ő jobbképű srác mint az, akivel éppen beszélget a csaja

2013. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

a féltékenység alapja mindig az önbizalom hiány(jól mondod), ezt a frusztráltságát vetíti ki a másik félre.

Ebből viszont következnek a fentiek mert,ált.ban a féltékeny fél nincs tudatában az első mondatomnak.

2013. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Elég fiatal lehetsz, ha azt hiszed, hogy a szeretet és a féltékenység akár köszönőviszonyban van egymással.
2013. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

hát szerintem akkor sem zárja ki az egyik a másikat

am 19 vagyok, ha érdekel, döntsd el te, hogy öreg vagy fiatal...

2013. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
gondolj arra h ált.ban kikre vagy féltékeny, szereted őket?
2013. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!