Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Minden nap találkozunk 2-3 órát.6-tól 9-ig.Én 10-ig szoktam kint maradni,a barátnőmtől 9-kor elmegyek,hogy egy kicsit legyek a barátaimmal is.Ma azért vitatkoztunk,mert a nyáron még egyszer sem maradtam vele 10-ig,mindig elmegyek a barátaimhoz(mert a barátaimmal délelőtt is szoktam találkozni).De tényleg minden nap találkozunk.. Szerintetek igaza van?Mindjárt két éve vagyunk együtt.
2013. aug. 13. 21:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát ha van rá lehetőség,akkor többet vagyunk együtt.Amikor nem voltak itthon a szüleim,egész nap együtt voltunk.Több napig is.
2013. aug. 13. 21:28
 12/18 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha szüleid otthon vannak? Az nem megoldható, hogy felhívod magadhoz a lányt? :)
2013. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De,csak egész napra nem tudnám. Általában én szoktam hozzuk menni. De szerintetek ez a találkozás kevés? Legtöbb ismerősöm egy héten négyszer vagy ötször találkozik a barátnőjével/barátjával.
2013. aug. 13. 21:39
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kevés, de ez egyénfüggő :)Volt barátnőm akinek kevés volt a heti 5 nap még suli közben is. Szóval lehet, hogy neki is kevés ez az idő hisz szeret, te szereted és többet akar veled lenni, de ennek örülj :)
2013. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Iskola közben mi is csak hétvégén találkozunk többet,hétköznap csak 20-30 percet.Többet nem tudunk,mert 30 percre lakunk egymástól és én maximum egy-két órát mehetek ki,barátnőmnek meg elég sokat kell tanulnia.
2013. aug. 13. 21:46
 16/18 anonim ***** válasza:
Suli közben ez érthető.Beszéld meg vele nyugodtan higgadtan ezeket a dolgokat :)
2013. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igaza van.

De én tuti nem könyörögnék neked, hogy jaj ugyan legyél már velem is néha, ne csak ilyen menetrendszerűen, aztán mindig időre letudod, mint valami kötelező programot... én lelépnék, bár én az ilyen viselkedésre nagyon allergiás vagyok.

2013. aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17es válaszoló, teljesen egyetértek veled! Én is ezt gondolom.
2013. aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!