Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy harmadik fél miatt vége lett a kapcsolatotoknak, de mégis, idővel egymást választottátok, visszatértetek egymáshoz, mert idővel kiderült, hogy az a harmadik csak fellángolás volt? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
biztos létezik ilyen, de szerintem szánalmas, ha valaki ezek után visszafogadja, aki lelépett a harmadik fél miatt
2013. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fellángolás? Egy jól működő kapcsolatban nem kívánok meg egy másik nőt. Ha megesik ilyen magyarázhatom fellángolással, de a kutyát nem fogja érdekelni, engem sem érdekelne...
2013. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hülye, aki visszafogadná. Az ember értékelje a kapcsolatait..
2013. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát Richard Burton és Liz Taylor kétszer is összeházasodtak . Szóval van olyan ,hogy két ember mindíg is érezni fog egymás iránt valamit . Azt meg nem lehet tudni hogy hogyan is lesz a jövőben . Nekem nem mennek a szakítások és végül azt találom a legnyugtatobbnak ,hogy jól van most nem ment talán majd valamikor a jövőben , talán lesz valami a dologból . Ez olyan pozitív hozzáállás szerintem . Nem erőszakolom magamra ,hogy na ezt az alakot többé látni sem akarom . Hanem na jó most nem ment .
2013. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt, hogy alig találkoztam egy idő után a barátommal, és eléggé elhidegültünk egymástól, ekkor jött egy másik srác a képbe, de lényegében akkor is szakítottam volna, ha ő nincs, szóval nem ez volt az ok.

Utána egy ideig azzal a sráccal voltam, de az valóban csak fellángolás volt, ezt tudta ez a srác is, és az előző barátom is,... nem voltam szerelmes, csak nagyon jól éreztem magam a társaságában és emellé még jól is nézett ki, de ennyi.

Eközben az exbarátommal is jóban maradtam, és rájöttem, hogy bárhogy is volt, őt szeretem, és ő is továbbra is szerelmes volt belém, sőt sokkal jobban mint korábban, így hát újrakezdtük. Egyikőnk se bánja, most már sokkal érettebben állunk a kapcsolatunkhoz. :))

2013. aug. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon király. Legyetek nagyon boldogok!!!
2013. aug. 13. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!