Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most szerelem vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szerelem vagy csak fellángolás? Mit tegyek? Tanácsokat szeretnék.

Figyelt kérdés
Van 1 kapcsolatom ami 3 éve tart de mostanában nem túl jó a viszonyunk viszont van 1 legjobb fiú barátom(4éve)akivel mostanában egyre jobban elvagyok és néha jobban érzem magam vele mint a párommal..jobban megbecsül stb. de nem akarok beleszeretni,mit tegyek? Eddig nem voltam így vele.(ha más lánnyal látom akkor féltékeny vagyok),de a páromat nem szeretném elveszíteni.
2013. aug. 4. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
esélyes,h. belezúgtál a fiú barátodba csak még nem jöttél rá. tapasztalat... :)
2013. aug. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fellángolás én is hasonlóan vagyok, de én határozottan csak azért mert hiányzik a párom.
2013. aug. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. aug. 4. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Fiú és Lány között nincsen barátság, ez tudományos tény.. Haverság lehet, de ilyen szoros barátság nem, mert nem létezik. Az egyik fél mindig többet fog akarni mint a másik, esetleg ugyanazt akarják. Tetszel neki, tetszik neked. Van, hogy csak az egyik fél van oda érted/tetszel neki, de nem mondja el, mert nem akarja tönkretenni a kapcsolatotokat.. Esetleg magának sem akarja bevallani..

Soha nem lesz Fiú és Lány között barátság.. A kérdésedre válaszolva: Ez a szerelem kezdete.. De ha fontos neked a párod, akkor hagyd ott a barátot és inkább vele legyél.. Ezt a saját érdekedben mondom, mert ha nem így teszel, a párodtól elfogsz hidegülni.. Persze mérlegeld a helyzetet és döntsd el Te, hogy kivel szeretnél lenni. De ha a Barátot választod és megromlik a kapcsolat, kb. 95%-al megromlik a barátságotok is, mert ugye szakítás után nem lesz már ugyanolyan semmi.. Én mondjuk nem szeretném ha a barátnőmnek lenne egy "Fiú barátja", akivel jobban elvan szinte mint velem.. De döntsd el Te. :)

2013. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!