Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h nem tudom elengedni a volt barátaimat és ők sem engem? Volt már ugy valaki h egyszerre több férfit is szeretett?

Figyelt kérdés
Tudom h elméletileg nicns olyan h valaki több embert is szeret de valahog ymégis ezt érzem. És már ott tartok h három férfi is van z életemben és valojában egy sem. Testi kapcsolat nincs köztünk, csak kerülgetjük az érzelmi oldalt. Olyan mintha ők sem tudnák, hogy mit akarnak és én sem.. mit tegyek??

2013. aug. 14. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hozd olyan helyzetbe a pasikat, hogy tudj kukázni köztük.Már ha kell köztük bármelyik is, mert előbb utóbb a földre fogsz ülni és mindhárom egyszerre illan el, ha sokáig szórakozol.
2013. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szexelj mindegyikkel és amelyik a legjobb válaszd azt. ^.^
2013. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Félsz a konfliktustól és az élettel járó veszteségektől.
2013. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem,ha valaki tetszik nekem és odáig vagyok érte,akkor nem érdekel senki más.
2013. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy kis ribi vagy, már bocs. Te mindegyikben megtaláltál egy halom vonzó és egy másik halom ellenszenves tulajdonságot. Egyik sem tetszik igazán, mert dönteni nem tudsz. Felejtsd el mindhármat, vagy dug@sd meg magad velük. Ennek a szívatásnak amit művelsz, semmi értelme. Olyan érzelmeket ébresztesz a szerencsétlenekben, amik nem is valósak. A hozzád hasonlók miatt nézzük le a szemét fajtádat. :)
2013. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!