Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ha így éreznétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha így éreznétek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt de úgy érzem sokszor hogy meguntuk egymást. Nekem ő volt az első férfi az életemben.

Van hogy nekem sincs vele lenni kedvem de nagyon szeretem. Sokszor mikor jobb paszban vagyok meglepem dolgokkal kedveskedek neki visszafelé meg nem kapok semmit. Úgy érzem hogy nem szeret és legjobb lenne befejezni az egészet de nem tudok nélküle lenni. Úg érzem én is társfüggő lettem.

L/22


2013. aug. 14. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen lépnék, ahogy léptem is, egy egomán féltékeny embertől.
2013. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt amit most
2013. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Úgy értem nem viselném jól a helyzetet...Am javísd meg a kapcsolatot:beszélj vele arról amit fent leírtál
2013. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyenből általában nehezen elválós szakítás van, egy megint összejövés talán, aztán örök elválás.
2013. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele sokszor azt mondta hogy értsem meg hogy rossz paszban van anyagilag és egészségileg is. Folyamatos munkahelyi gondjai vannak.. és nincs ideje ilyeneken agyalni mint nekem mert én nagyon ráérek és nincs jobb dolgom"- volt a válasza.

Aztán később meg azt mondta hogy igyekszik megváltozni..

De vannak dolgok amikbe a mai napig nem avat bele és azt mondja hogy nekem nem kell mindent tudnom mert nem vagyunk házasok..

2013. aug. 14. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!