Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a megcsalásr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a megcsalásról? Szerintetek milyen ember az, aki képes megcsalni azt akit ''szeret''?

Figyelt kérdés

Csak úgy általánosságban kérdezem. Szerintem ez a legrosszabb amit tenni lehet egy kapcsolatban. Az már nem szerelem ha a saját érzéseidet előtérbe helyezed és így megcsalod a barátod/barátnőd, nem érdekelve hogy Ő mit érezhet. Én sosem csalnám meg akit szeretek és tisztelek.

Ti hogy álltok ezzel ?


2009. okt. 28. 08:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem szereti igazán a másikat, aki képes megcsalni azt.
2009. okt. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%

én sosem csaltam meg akit szerettem. ait nem szerettem, azzal előfordult, de nem mostanában.. és ez bonyolultabb annál, mint hogy ebből ideológiát lehessen csinálni.. sztem midnenki boldog akar lenni.. az h egy rosz kapcsolat miért nem ért még véget, sokmidnentől függhet, de h a felek önzőek, az tény, és ha jön egy alkalom, boldog akar lenni..

hangsúlyozom, sosem csaltam meg akit szeretek :)

2009. okt. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte ember az, nem hazudja be a monogámiát. Hívja a természet, és engedelmeskedik.


Tudtátok, hogy a makkon a "perem" azt a célt szolgálja, hogy a riválisok spermáját kihúzza a hüvelyből? A természet csodálatos.

2009. okt. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gerinctelen dolog... Ha nem megy, akkor inkább beszélje meg a 2 fél, de szerintem gusztustalan dolog belehazudni a másik képébe!!!

A gyávaságot tükrözi!


Én sem csaltam meg soha a barátomat, de fordítva már megtörtént, és erről akkor is ugyanez volt a véleményem.

2009. okt. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Én megcsaltam az előző barátom ha úgy vesszük. De igazából egy hétre rá vége lett a kapcsolatnak mert rájöttem hogy nem szeretem és azért tettem. De szerintem csak ha már nem jó a kapcsolat akkor tesz ilyet valaki.
2009. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Tapasztalatra vágyik, változatosságra, vagy miért ne alapon, részeg volt, stb.


Félreértés ne essék nem csaltuk még meg egymást sohasem, pedig közel tíz éve vagyunk együtt. Azonban nem hiszem, hogy azt, hogy ki kit és mennyire szeret az reprezentálja a legjobban, hogy soha senki mással nem szexel.


Szerintem a szeretet és a szerelem több annál, minthogy rendszeresen együtt dugunk...


De ti tudjátok, sajnos nem vagyok otthon a mai fiatalok fontossági sorrendjében.

2009. okt. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsalja, nyílvánvaló, hogy már nem szereti! Arról nem is beszélve, ha rendszeresen megteszi, és végighazudja a párjának. Azzal ráadásul még hülyének is nézi!
2009. okt. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
54%
Az embert szeretem, a szexet élvezem. A kettő között nincs sok összefüggés, még akkor sem, ha megpróbáljátok belemagyarázni. A szex egy kellemes tevékenység és pont.
2009. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Fontossági sorrend ? Ha valaki változatosságra vágyik, vagy hajtja az ösztön, akkor ne menjen bele egy komoly kapcsolatba. A szeretet vagy szerelem a tiszteletről is szól. És ha én tisztelem a páromat és az érzéseit, akkor nem csalom meg. Ennyi. Legalábbis számomra. Ha az a fontosabb hogy hány emberrel fekszem le, nem az, hogy azzal tehetem akit szeretek és aki viszontszeret, akkor minek van kapcsolatom? Az ilyen inkább menjen és keressen egyéjszakásokat, ott nincs kötöttség. Ha valaki vállalja a kapcsolatot, akkor vállalja a vele járó kötöttséget is . Szerintem.
2009. okt. 28. 10:00
 10/34 anonim ***** válasza:

Szerinted. Sőt, hordjon fátylat, pórázon vezetve sétáljon, szemellenzővel járjon az utcán, és ne menjen sehova nélkülem. Normális vagy?


Ez a megcsalás dolog éppolyan társadalmilag most éppen így meglévő dolog, mint az emós gyerekek marhaságai, az eltartott kisebbség, vagy a zsidóknál a körülmetélés. Most éppen így van, de a szokáson kívül semmi sem indokolja.


És mégegyszer mondom, nem csaltam meg a párom, ő sem engem, és nem is tervezzük. De egy kellemes tevékenység túllihegése az egész a másik fél korlátozása mellett. A szerelemben aki szerint a tisztelet a "mássalnemdugok" elvre építkezik, az még nem volt szerelmes, csak birtoklási vágyban szenved. És ismétlem, egy kapcsolat többről szól mint a szex.

2009. okt. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!