Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örökre együtt maradni az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre együtt maradni az első komoly barátnőddel?

Figyelt kérdés

Barátomnak én voltam az első, de nekem nem ő. Lassan 1 éve hogy összejöttünk, mindketten 19 évesek voltunk. Mostanában tervezgetjük az összeköltözést, egyrészt "gazdaságilag" jobban jönnénk ki, másrészt szeretnénk is, ez azonban nagy lépés egy kapcsolatban. Szerintetek lehetséges hogy együtt maradjunk, és ahogy az a nagykönyvben meg van írva, főiskola után házasság?

Én úgy érzem hogy benne megtaláltam azt, akit keresek, és azt állítja hogy ő is így van ezzel, de azért -főleg férfiak- véleménye érdekelne, hogy kibírnátok, elsősorban szex terén, hogy egész életetekben csak egy nővel...?


2013. aug. 15. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
kibírnám
2013. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
eléggé korai max szerintem 2-3 évig lesztek még együtt majd jön a "kiélős" korszaka h kiváncsi más nőre is de kitudja
2013. aug. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki egyforma.

Én örülnék,ha olyat találnék,akivel annyira passzolok és nem zavarna,hogy nem hetente másik csajom van.

2013. aug. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha belevalô a csaj akkor kibírnám
2013. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ha tényleg szeret kibírja,és ha "ki is elégül veled"és nem vágyik más dolgokra,akkor szerintem igen,de azért nem szabad megfeledkezni arról sem,hogy az érzések változnak

:)

2013. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 éves voltam amikor összejöttem barátnőmmel, nekem ő az első, de neki nem én. Szóval az én példám pont a fordítottja. Azóta is együtt vagyunk :)

Sajnos még nem élünk együtt, de remélem minél hamarabb megtehetjük.

Nagyon Szeretem, mindent megtennék érte és vele szeretném leélni az életem :)

23/F

2013. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Minek agyalsz ilyesmin. Az örökre nagyon sok...

Költözzetek össze, ha szeretnétek és van rá lehetőség. Aztán majd alakul az élet, szépen magától.

Hogy mi lesz a főiskola után? Majd akkor meglátod, hogy hogyan érzel.

2013. aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyet. Olyat is akinek összejött, olyat is aki meg ott maradt egy kisgyerekkel...

Próbáljátok meg, költözzetek össze, aztán kialakul. Van még időtök. :)

2013. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos hogy nem mennék bele. Tapasztalni kell, sok nőt ki kell próbálni hogy tényleg megnyugodjon az ember, és ne legyenek benne kétségek, hogy elcseszte az életét és hiányzik valami.
2013. aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálunk 10 évig tartott az "örökre"...

Én 14 voltam, ő 18 mikor összejöttünk, mindkettőnknek első kapcs...

Én léptem ki végül belőle (4 év együtt élés + 1 közös gyerek után).

Az a durva, hogy Ő azt mondta, kibírta volna...

Én meg nem hittem el :-S (Persze nem ezért lett vége)

2013. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!