Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örökre együtt maradni az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre együtt maradni az első komoly barátnőddel?

Figyelt kérdés

Barátomnak én voltam az első, de nekem nem ő. Lassan 1 éve hogy összejöttünk, mindketten 19 évesek voltunk. Mostanában tervezgetjük az összeköltözést, egyrészt "gazdaságilag" jobban jönnénk ki, másrészt szeretnénk is, ez azonban nagy lépés egy kapcsolatban. Szerintetek lehetséges hogy együtt maradjunk, és ahogy az a nagykönyvben meg van írva, főiskola után házasság?

Én úgy érzem hogy benne megtaláltam azt, akit keresek, és azt állítja hogy ő is így van ezzel, de azért -főleg férfiak- véleménye érdekelne, hogy kibírnátok, elsősorban szex terén, hogy egész életetekben csak egy nővel...?


2013. aug. 15. 11:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a férjemmel összejöttem, 24 éves voltam, több kapcsolattal a hátam mögött. Ő a 21 et töltötte, nem volt még párkapcsolata és szex sem.


1 év járás után költöztünk össze, és fél évvel később házasodtunk. Nagyon örül neki, hogy így alakult, szerencsésnek tartja magát, hogy nem kellett évekig keresgélnie, és gyakorlatilag elmondhatja magáról, hogy csak a feleségével feküdt le.


Majd kiderül:)


Egyébként, ha annyira ki akarta volna élni magát , már rég szexelhetett volna. volt rá majdnem 21 éve. De nem tette mert nem olyan típus:) Remélem ez így is marad:)


27/N

2013. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kibírnám, sőt. Már most azt gondolom, hogy nálam szerencsésebb ember alig van, nem kellett évekig keresgélnem, mire megtaláltam az igazit. És mindkettőnknek első kapcsolat.

22/f D.

2013. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
9. Te miaf@sznak nézed a nőket már megbocsáss?? Kipróbálni mint valami árut, aztán ha nem tetszik visszaviszed a boltba vagy továbbadsz rajta? Akkora egy szemétláda vagy, ne legyen szerencséd az életben! Na cső
2022. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!