Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb pasik miért állnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb pasik miért állnak le csúnya nőkkel?

Figyelt kérdés

Még a világ legjobb pasijai (pl 1-2 dél-amerikai színész) is olyan nőkkel mutatkozik, hogy egyszerűen nem értem, hogy aki megkaphatná a legszebb, legjobb nőket, miért kezd pl. egy kancsal, hájas, ápolatlan nővel. (Érdekes módon a hollywoodi pasiknak van ízlése. :))

De a könyzetemben is megfigyeltem, hogy a legjobb pasi ismerőseim tizenévesen, esetleg huszas éveik elején még válogattak-válogattak, szebbnél szebb és rendesebbnél rendesebb csajokat dobtak el, aztán meg megállapodtak egy csúfsággal, aki ápolatlan, nőietlen...

Tudom, hogy nem a külső a minden, de azt is tudom, hogy a pasik mennyire szeretik a szép nőket és hogy hogy meg tudnak bámulni 1-1 szép nőt az utcán. Akkor mégis miért nem szerzik meg azokat a szép nőket? (Hozzátenném, nem hiszek a szép=üresfejű + rideg, illetve a csúnya=okos + kedves párosításokban).


2013. máj. 12. 12:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
78%
Talán mert nem csak felszínes emberek élnek a földön?
2013. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%
Belső tulajdonságok?
2013. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
66%
Azért nem hiszel benne, mert te valószínűleg a csúnya=üresfejű kategóriába tartozol, ezáltal meg is cáfolod azokat a párosításokat. Azért állapodnak meg azokkal a nőkkel, mert ők azok, akikbe beleszerettek. Most írhatnám, hogy nem tudom, mit nem értesz ezen, de láthatóan érzelmi nulla vagy, így felesleges ezt neked magyarázni...:D
2013. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
86%

Tudod ha valaki szeret valakit, akkor neki ő a legszebb, vagy a legjobb!

Ezt meg kellene értened és nem csak a szexi gondolkodásod után ítélni.

2013. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
71%

ez után a kérdés után..elgondolkodató

mennyit számít neked a belső tulajdonság..

2013. máj. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
69%
Nekik a belsőjük szép,és az sokkal tartósabb tulajdonság,mint a külső.A szépség mulandó,ugyebár.
2013. máj. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
77%
Neked sem volt gyerekszobád, úgy érzem! Egy féltékeny luvnya vagy, aki azért ír ilyet, mert azokat a jó pasikat nem Te kaptad meg! Nem biztos, hogy azok a nők rondák, igénytelenek, nőietlenek. Csupán van egy ún. csőlátásod, ami a féltékenységed miatt alakult ki, és ilyennek látsz minden olyan nőt, aki azzal a palival mutatkozik, aki Neked kéne..
2013. máj. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
78%
Elárulom Neked,hogy aközött,hogy valakit megnézek az utcán és tetszik,és aközött,hogy valakibe szerelmes vagyok,óriási a különbség.Tudod,az előnyös külső kevés a szerelemhez.
2013. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
68%
Azért nem érted, mert ugyanolyan felszínes vagy te is mint az imádott hollywood-i színészkéid nagy része!
2013. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
74%
A normálisabbak azért állnak le az EGYSZERűbb, vagy az általad fogalmazott "csúnya" nőknél, mert a kicicomázott agyonsminkelt nagy csöcsű, nagy fenékkel rendelkező angyali arcú nők mind felszínesek és gusztustalanok.
2013. máj. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!