Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl csúnya a legjobb barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl csúnya a legjobb barátom, de lehet, hogy mégis beleszerettem?!

Figyelt kérdés
Nincs még egy ilyen férfi akire ennyire felnéznék és jól érezném magam vele. Eddig is jellemző volt rám, hogy olyan férfiakkal voltam, akik mások szerint nem voltak túl vonzóak... de ebből a szempontból Ő még szélsőségesebb eset. Mindenki tudja, hogy jó barátok vagyunk - és egyébként a barátaim miatt nem is aggódok hiszen közös a baráti társaságunk, a szüleimnek viszont kész rémálom lenne bemutatni, mint páromat :( Sajnos ők nagyon a külsőségekre mennek és nem nagyon fogják fel, hogy mik az igazi értékek... Így viszont még nem merek vele elkezdeni egy kapcsolatot, amíg nem vagyok benne biztos, hogy 100%-osan fel tudom vállalni, és nem érezném kínosnak bemutatni a családomnak. Amíg ezt nem vagyok képes megtenni, addig nem okozhatok neki ilyen fájdalmat. Ti mit tennétek a helyemben? (Bocs ha hosszú lett)

2013. aug. 15. 14:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
De mi az ami konkrétan annyira zavaró benne? Rengeteg dolgon lehet változtatni, és ez nem köcsögség. Aki azt mondja, hogy egy kapcsolatban nem számít a külső, azzal bajok vannak.( Zárójelesen jegyzem meg, attól h szeretsz valakit még látod azt pl. egy kapcsolatban, ha 15 kg-t felszedett, nem érdekli a külseje már annyira, sosem öltözik fel csinosan, mert úgyis szereted őt. Attól még, hogy szeretnek nem lesz a másik vak, csak maximum vannak olyan dolgok, tulajdonságaid, meg ugye az érzések, amik a hibákat kompenzálják és elhalványítják. De igenis aki hosszú távra tervez, az számol azzal is, hogy majd később, mikor esetleg nem lesz felhőtlen boldogság, s találkozik esetleg a párjánál csinosabb nővel , férfivel, nem fog-e elgyengülni.) Tehát, mi az ami annyira borzasztó benne, hogy nem lehet rajta javítani? Csúnya fogsor--> fogorvos, elálló fül--> hosszabb haj, vagy plasztika, nagyon gnóm , nagy és ronda orr--> plasztika. Ezek nem is olyan dolgok amik nagyon sokba kerülnének és simán megoldhatóak. A nők többsége nem is gondolja, hogy amikor magára vakol 6 réteg festéket, így-úgy árnyékol,meg festeget, kisebbít-nagyobbít, csupán a sminkkel, az sokszor felér egy plasztikával, annyira más lesz tőle az arca. Ezt egy férfi nem teheti meg, mert buz.inak nézik. Hajat sem hosszabbítgatnak, nem úgy mint a nők, s tudniillik egy jó haj sokat számít. Amúgy beszéltél már erről a barátoddal?
2013. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek, a családomban volt ilyen eset, hogy anyuka nem tudta elfogadni a lánya választását, mert az ő pici lánya "jobbat érdemel".

De a lánya nem foglalkozott vele, és bebizonyította, hogy csakazértis boldog házasságban fognak élni, két gyönyörű gyerekkel. :)

2013. aug. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az a baj, hogy ezen nem lehet változtatni bár nem akarom leírni, hogy milyen jellegű "problémája" van, mert elég jellegzetes. Így nem beszéltem még vele a témáról, egyrészt mert nem tudom, hogy álljak elő azzal, hogy figyelj drágám, azért nem vagyunk együtt, mert a családom nem tudna elfogadni... másrészt meg tisztában van Ő is a külsejével :(

Tudom, hogy az lenne a megoldás, hogy nem foglalkozok senki véleményével, de még mindig ott van akkor is annak lehetősége, hogy egyszer majd másra vágyom...?

2013. aug. 15. 17:36
 14/18 anonim ***** válasza:
Nézd, azt mondtad, hogy már majdnem 30 vagy. A mondtaidból úgy tűnik, hogy már akár egy életre tervezel, ami valljuk be ebben a korban már igazából általános dolog. Írtam, hogy számít a külső, de figyelj, mindenkinél van szebb, helyesebb. Persze, ha ő tényleg annyira csúnya, mint érzékeltetni próbálod, nyilván sok helyesebb férfi akad rajta kívül. De gondolom Te lassan már családot akarsz, gyereket, egy olyan férfit aki jó apja lenne a gyerekednek, akivel megtudtok beszélni mindent, aki hűséges hozzád és mindennap megköszöni az égnek, hogy az övé vagy, tisztel és szeret és nem csak a párja lennél, hanem a barátja is. Na most ilyen viszont elég kevés van. Lehet itt helyes, szép pofi, ha megcsal, ha nem tisztel, ha nem tervez veled, nem foglalkozik a lelkeddel. Ha most 18-20 éves lennél azt mondanám, hogy ráérsz még itt próbálgatni ( persze most is megteheted), de akkor még tényleg nem feltétlenül az számít, ami később. Egyébként meg, ha azt veszed figyelembe, Te is meg fogsz öregedni idővel, Te sem leszel mindig hamvas, jó alakú, rajtad is látszani fognak olyan dolgok, amik miatt egy jóképű, de gyökér, felszínes pasi otthagyna, vagy megcsalna és még sorolhatnám. Könyörgöm nem tini vagy, én elhiszem, hogy a szüleid véleménye is számít, de nemár, hogy ők mondják meg, hogy mi legyen. Ha te boldog lennél ezzel a fiúval, akkor próbáld meg vele, veszíteni nem veszíthetsz. Egyébként én lemerem fogadni, hogy nagyon hamar kijönne az, hogy eltudod-e fogadni őt így vagy sem. Ha nem leszel hajlandó vele mutatkozni, vagy nem akarod nyilvánosan megfogni a kezét, vagy megpuszilni, vagy próbálod rejtegetni, vagy az intimitás emiatt nem működik, akkor nyilván akármilyen jó ember lehet, nem fog menni. De szerintem beszéld meg vele, persze csak, ha úgy döntesz, hogy belemennél egy kapcsolatba.
2013. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez igazán lelkesítő volt :) Igazad van, én is úgy érzem, hogy belőle csak egy van, már évekkel ezelőtt beszéltünk arról, hogy mi tudnánk együtt élni, pedig akkor még egyikünk részéről sem alakult ki semmi. Egyébként a családomon kívül nincs problémám azzal, ha vele kell mutatkoznom, sőt, nekem tetszik maga a szituáció, ha valaki meglepődik rajtunk, mert akkor úgy érzem, hogy én tudom azt, amit ők nem tudnak :)
2013. aug. 15. 21:14
 16/18 anonim ***** válasza:
Na végre biztosan tudok, hogy a két nem közül a női nem a válogatósak és felszínesebb! Én mondom már mióta, hogy al ányok a válogatósabbak külsőre meg a felszínesebbek, de hát senki sem hisz nekem!-.-
2013. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Neked sem a külsőddel lehet a legnagyobb probléma... Vagy... ez még nem fordult meg a fejedben? :)
2013. aug. 15. 23:08
 18/18 anonim ***** válasza:
Várjuk a fejleményeket. Bár a végtelen konformizmusod miatt az eredmény borítékolható...
2013. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!