Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm a közös programjain...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a közös programjainkat nem tartja fontosnak, hogy csak a barátnős dolgait mondja el mindenkinek és teszi ki FB-ra?

Figyelt kérdés

A barátnőm soha nem posztolt semmit a facebookra, üres volt a fala, csak bejelölte az ismerőseit, max csetelt.


Minden hétvégén van programunk, nem is rosszak, jól érzi magát mindig, különlegesek.


Mostanában azt vettem észre, hogy a barátnőivel töltött időtöltésekor azonnal nyomja ki facebookra a bejelentkezést, aztán meg utána a képeket. Mindenféle hülye "tündi-bündi" kommenttel, amúgy meg egyáltalán nem így viselkedik, sőt a jelenlétemben kifigurázza az ilyeneket mindig, meg röhög rajtuk.


A közös programjainkat meg se említi nemhogy a facebookon, még élőben sem senkinek. A testvére a fejemhez vágta tegnap, hogy szegény lánynak még jó hogy vannak barátnői, különben otthon ülne állandóan!?


Nem értem a dolgot ... Ezek a "barátnők" már elkezdték pedzegetni neki, hogy én milyen unalmas alak lehetek meg stb.


Csak példának a nyári programjaink: 2 hét nyaralás, abból 1 Olaszország, 1 Horvátország. Ezen kívül 4 egynapos Balaton, Forma 1, számtalan kirándulás: sétálgatás, éttermezés Budapesten, Székesfehérváron, Siófokon, Balatonfüreden. Szeret vásárolgatni, úgyhogy a nyáron legalább 6 alkalommal voltunk plázában. Voltunk 2 kiállításon, éjszakai állatkert látogatáson, felültünk az óriáskerékre, felmentünk a citadellára, voltunk a Soundon stb. Minden nap megyünk valamerre.


Ehhez képest egy unalmas, otthonülő alaknak könyvelt el az egész környezete. Amikor ilyenkor megyünk valahova ugye ki van kapcsolva vagy le van némítva a telefonja. Amikor hazaérünk és hívják a szülei vagy a barátai, azt mondja mindig hogy "Hol voltál? - Sehol. Merre voltatok? - Semmi különös"


Miért csinálja ezt? Én tényleg megteszek mindent hogy jól érezze magát és úgy érzem így is van. Mosolyog, folyamatosan fényképez, boldog. De akkor miért "tagadja le" ezt mások előtt?


2 éve vagyunk együtt és már kicsit aggasztó, furcsa a dolog. Nem beszélve arról hogy mindenféle pasik megkörnyékezik a facebookon, mert hiába van kiírva hogy kapcsolatban, fennt van 1 darab kép és abból azt gondolják hogy szabad a pálya, ez a srác nem tesz semmit a barátnőjéért. Míg másoknál megannyi nyaralós kép meg stb. Na őket békény is hagyják mert van látszata a kapcsolatnak. Amúgy ezeket a srácokat lekoptatja mindig vagy letiltja őket.


Mit gondoltok? Alapban nem lenne probléma hogy nem osztja meg a neten a privát dolgainkat, csak furcsa hogy még a környezetének se mondja el őket és ilyen helyzetbe hoz.


Most őszintén, ti mondjuk egy Balaton Sound vagy egy hetes Olaszország után azt mondanátok, hogy "Merre voltatok hogy le voltál kapcsolva? - Nem csináltunk semmi különöset, csak erre-arra voltunk"?


ui: a szülei, barátai mind ismernek, nem titkol előttük, nem vagyok csúnya, rosszfej, jó állásom van, autóm.



2013. aug. 15. 16:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Facebook élet, könnyezek... remélem ez a legnagyobb problémád öcsi :D
2013. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2013. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
lehet megunt nem? privibe írd mit dolgozol,korodat
2013. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Most komolyan nem mondja el a saját szüleinek, hogy azért nem volt 1 hétig otthon, mert Olaszországban nyaralt? Ez elég hihetlenül hangzik.


A barátnői lehet hogy alá akarják ásni a kapcsolatotokat, valami miatt haragudhatnak rád. egyébként elismerés a nyári programokért, nagyon kevés srác tesz meg ennyit a barátnőjéért (én sem szoktam, igaz eddig inkább otthonülős típusú lányokkal volt dolgom).


Ha meg zavar, hogy azért próbálkoznak be a srácok, mert nincsenek kint közös képek, akkor tegyél fel te képeket, és jelöld be rajta. Probléma megoldva.

2013. aug. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor beszélj vele vagy hagyd ott és keress egy igazi kocka csajt!
2013. aug. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Beszélj Vele erről. Lehet egyáltalán nem akar ezzel megbántani, csak úgy gondolja, hogy ez csak kettőtökre tartozik. És amikor kérdezik őt ezekről, akkor ezért mondja a semmit és ezzel nem azt akarja sugallni, hogy unalmas vagy. Biztosan értékel Téged.:) Ha jól érzi magát Veled akkor nincs probléma. A barátnőivel szeretne szoros kapcsolatban lenni, de lehet a köztetek lévő kapcsolat bizalmasabb és ezzel nem "rejtegetni" akar téged.:)
2013. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt vele kellene megbeszélned, csak ő tudhatja mit miért tesz.
2013. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Tanuld meg: a facebook egy maszk, egy kifelé mutatott imidzs, egy nagy színjáték. A barátnődnek van egy "társaságilag elfogadott" arca, ez publikus, ezt mutatja kifelé a facebookon. Ezek a nők nem barátok, hanem társadalmi kellékek, mint egy csivava.

Meg van egy arca feléd. Gyanítom, te is csak egy társadalmi kellék vagy.

2013. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

4: Tényleg nem mondja el. Mások ilyenkor teleárasztják a facebookot a képekkel, vagy aki nem az viszi a szüleinek a képeket megmutatni, barátnőknek. Élménybeszámolót tart. Ő semmit. Mondom, a tesója azt hiszi hogy egész nyáron a lakásban ültünk és 1x-2x ment el a barátnőkkel. Az "após" nagy Button (F1) fan, véletlenül szóba hoztam hogy élőben milyen jó hangja volt a kocsinak, stb. csak nézett hogy én miről beszélek. "Miért voltál kinnt? -Igen voltunk, Eszti nem mondta? -Nem említette."


A barátnők elég furcsák, nincs pasijuk (pedig nem csúnyák, sőt) és szerintem féltékenyek alapból, nem még ha tudnának mindent. Nem tudom.


Nem lehet bejelölni képen, le van tiltva neki.



6: lehet hogy így van, de akkor is fura. Hülyén hangzik, de néha jólesne az, hogy tudom a szülei, barátai elfogadnak amiért megfelelően bánok vele. De így hogy azt hiszik, hogy besavanyodik mellettem ... Mégha nem is kell menőzni a programokkal, azért kis élménybeszámoló nem ártana senkinek. Így sokan, főleg a férfi munkatársai, barátai egy béna s*ggf*jnek kezelnek. Nem csoda ha bepróbálkoznak.



5,7: Beszélni fogok vele, már egyszer próbáltam. Annyit mondott, hogy "Nem igaz, ne képzelődj". Hát pedig az.


8: Érdekes amit mondasz. Kifejtenéd bővebben? Miben vagyok társadalmi kellék neki? Nem éppen attól lennék az, ha menőzne orrba-szájba magát a közös programokkal?

2013. aug. 15. 16:59
 10/17 anonim ***** válasza:
szerintem se a facebookra alapozz..nekem sincs egy nyamvadt fényképem sem kint nem is arra kell..nem is kell :DD ha meg mégis zavar akkor rakj ki te képet aztán csókolom. Az nagyobb baj, hogy úgy csinál, mintha nem is lennének közös programjaitok..
2013. aug. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!