Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xyu kérdése:

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Egy kapcsolatom volt eddig de azt nem mondanám rendes kapcsolatnak mert a lány szart a fejemre és szakítottunk. De a lényeg a lényeg hogy szükségem van valakire aki érezteti velem hogy nem vagyok felesleges és szeretetet táplál felém... Egyedül érzem magam már minden ismerősömnek van barátnője! Annyira vágyok már arra hogy megölelhessem azt akit szeretek és legyen kiért felkelni reggel érezni hogy szeret...
2013. aug. 15. 18:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
17/f Ez lemaradt!
2013. aug. 15. 18:36
 2/14 anonim ***** válasza:
Vegyél kutyát tesa... :/
2013. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Szerintem te is jól tudod, mit kell tenned. Keress magadnak egy hozzád való lányt, és hódítsd meg. :)
2013. aug. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
mi a kérdés?
2013. aug. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Aha aha aha..mi a kérdés?
2013. aug. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De hát pont ez az aki tetszik vagy úgy gondolom hogy hozzám való lenne annak van barátja vagy pedig nem szeretne tőlem semmit. Nem járok igazán bulizni tehát ez a lehetőség kilőve barátaim vannak de inkább ismerősnek mondanám őket barátomnak 1 személyt nevezek de vele SOHA nem kezdenék ki!
2013. aug. 15. 18:40
 7/14 A kérdező kommentje:
A kérdés az hogy MIT TEGYEK a címbe ellehet olvasni :)
2013. aug. 15. 18:40
 8/14 anonim ***** válasza:
Verd magad földhöz...
2013. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
keress valakit:d ismerkedj!merj odamenni lányokhoz..:D
2013. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyafogj ennyit, mert azt nem szeretik a csajok.Én is ilyen helyzetben voltam, de most már úgy vagyok vele, hogy sz*rok rá, majd ha a szerelem kopog az ajtón, akkor ajtót nyitok neki, minek gyötörjem magam addig feleslegesen?Próbálj meg te is hasonló módon gondolkodni és nem lesz ez ilyen rossz érzés...16/F
2013. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!