Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet találni olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni olyan lányt (van egyáltalán) aki csinos, okos, de nem buliőrült, aki állandóan valami nagy pörgést keres?

Figyelt kérdés

Eddig csak olyan barátnőim voltak, akik az elején még visszafogottak voltak, aztán ahogy telt az idő már egyre nagyobb "bulikat" akartak. Pl. elején eljártunk egy szórakozóhelyre hetente egyszer. Aztán már 2x, 3x, aztán már ez sem volt elég, hetente egy buli Budapesten, aztán két buli Bp.-en, aztán már havi 1 buli külföldön és így tovább. Az ilyen sima mezei programot a mostani barátnőm pl. már nem is értékeli: elmentünk egy napra Tihanyba sétálgatni, beülni egy étterembe. Aztán délután hívták a barátnők, hogy jó buli lesz és onnantól fellvilanyozódott teljesen.


Mi olyan jó 27 évesen buliból-buliba járni? Én már inkább csak vele lennék (hetente 1-2x haverok). Esetleg gyerekek, ilyesmi, vagy ha nem akarja akkor együtt felfedezni a "világot". 6 éve vagyunk együtt, de csak egyre rosszabb a helyzet. Most már a barátnők nélkül nem is megyünk sehova. Sőt szinte már úgy van, hogy ők mennek és nagykegyesen mehetek én is ha akarok. Elején még csak velem akart lenni kettesben, mostmár nem elég. Ha megyünk is ketten valahova azzal van elfoglalva hogy már unatkozik és jobb lenne ha társasággal lennénk.


Mondom, nem egyedi eset. Eddig csak ilyen barátnőim voltak, ezt látom magam körül is. Egyszerűen nem látok az én szememmel normális lányt. Normálisnak mondom: munkán kívül alapvetően együtt lenni, heti 1x külön a barátokkal, heti 1x együtt a közös barátokkal. Azon kívül együtt tölteni a hétvégét mondjuk. Nem pedig az hogy 26 évesen állandóan velünk vannak a gyertyatartók (Ráadásul egyik 'hölgynek' sincs senkije, úgy persze könnyű. A vicc hogy szerintem ha nekik is lenne pasijuk, ők inkább vele lennének nem velünk)



Mit gondoltok? A barátnőm azzal vádol hogy én begyöpösödött vagyok meg régimódi, öregember. Szerintem nem vagyok, heti egy - max két buli bőven elég.



2013. aug. 16. 10:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29 évesen férfiként szerintem még messze nem futottál ki az időből. Te még akár 50 évesen is csinálhatsz gyereket! :D Szóval szerintem nyugodtan hagyd ott a csaj! Viszont semmiképp ne keress 20évest,mert az meg túl fiatal lehet egy komoly kapcsolathoz... (persze vannak itt is kivételek). Jó ez, ha hasonló korúakat keresel, csak ne buliban! Próbálj meg komolyabb nőket keresni, akik dolgoznak, céljaik vannak, önállóak, vannak hobbijaik (nem a bulizás..). Szerintem ők jobban értékelnének!
2013. aug. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

# 10: Én is azt gondolom hogy elmegyünk egymás mellett. Csak olyan jól indult minden, amikor már a családtervezés volt terítéken, akkor fordultak ilyen irányba a dolgok. Már azt hittem hogy révbe értem, amikor visszakerültem vele 10 évvel ezelőttre. Akkor csináltuk ezt a "buli éjjel-nappalt"

Én is úgy voltam vele hogy egy 27 éves nő értékeli az ilyen borozós, tihanyi kilátásos programokat pl. Eszembe se jutott hogy ennek nincs sikere, sőt unalmasnak van titulálva.

Szerintem beszélni fogok vele és ha nem változik akkor keresek mást.



# 11: Megfogadom a tanácsodat, "érett" nőket fogok keresni. A baj ezzel az hogy a munkám terén sokat ismerek, de egytől-egyik mindegyik foglalt vagy házas. Nem hiába hamar elkel a "jó áru". 20 évest semmiképpen nem keresek, minek.

Amúgy ő is annak tűnt eddig, 4 év után vált bulizó butuskává. Mintha hirtelen 10 évet fiatalodott volna. Vissza a középiskolába. Előtte gyereket akart meg közös házat tervezett, most meg max az esti barátnőzös programot.

2013. aug. 16. 11:24
 13/15 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sokan így 30 körül nagyon bepánikolnak. Elég nehéz elfogadni, hogy a partik helyett lassan a babákkal és a lakáshitellel kell(ene) foglalkozni. Néha engem is elkap a gépszíj és olyankor teljesen kétségbeesek, hogy neeem akarook, löttyedt hátsójú anyuka lenni, aki a szülés után kitakarja a babakocsit, vagy hogy ezentúl a pasik helyett csak a sz*ros pelenkák maradnak majd… De szerencsére pár nap alatt lecseng a dolog és igyekszem a sportos, teljes életet élő anyukákat meglátni. Lehet, hogy a te párodnál is ilyesmi a helyzet, csak ő nem zökken helyre néhány nap hiszti után. (10.) ja és 27/N
2013. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

# 13: Van benne valami ... Talán ilyesmiről van szó. Tudatt alatt ebben is reménykedem, hogy egyszer csak "visszaváltozik" és újra családot és saját otthont fogunk tervezni mint előtte.

Ezek az új szingli barátnők vették el teljesen az eszét, ha velük nem ismerkedik meg és marad a régi baráti körénél (akiknek kapcsolatuk van, terveik vannak, sokaknak gyerekeik) akkor talán nem lenne ez. Bár lehet hogy csak magamat áltatom ezzel

2013. aug. 16. 11:59
 15/15 anonim ***** válasza:
Sok óra beszélgetés megoldhatja a gondot, a 13as valami jót mondd, próbáld meg a változás okát kipuhatolni barátnődnél...
2013. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!