Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma szakitottunk a baratommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szakitottunk a baratommal, hogy tegyem tul magam rajta?

Figyelt kérdés
Nem voltam szerelmes mar egy jo ideje bele,de nagyon szerettem es hianyzik. Az utobbi idoben kerult,nem irt nekem,veszekedett,belem kotott a semmi miatt is. De reggel szakitott. Egy masik lany miatt hagyott el,azt mondta mar mast szeret..Jo volt velem,de mas kell neki. Meg igyis,hogy nemvoltam szerelmes ez nagyon rosszul esett. Enis nezzek mas utan(bar nemszeretnek) vagy varjak,hogy idovel elmuljon? Ti mitcsinalnatok? Normalis valaszoloknak koszi:) 17/L
2013. aug. 16. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
nem kell egyből más fiúhoz futnod..idővel el fog múlni ez az egész és majd jön egy olyan fiú akibe még szerelmes is lehetsz akár, szóval semmi sincs veszve..sok sikert a továbbiakhoz!:)
2013. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
keress mást, még fiatal vagy. nemi is szeretted ráadásul.
2013. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sir Sarcasm ***** válasza:
Halgass zenét, járj el barátokkal, tornázz, fuss. Lényeg, hogy kösd le magad és nem fog érdekelni.
2013. aug. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 schocko ***** válasza:
Elméletileg lesz még vagy 10 fiúval kapcsolatod, abból talán néhányba szerelmes is leszel, olyan ez, mintha a gyerekruháidhoz ragaszkodnál...
2013. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én őszinte leszek hozzád mivel azt mondod hogy nem szeretted igazából nem azért fáj hogy elhagyott, hanem inkább csak az önérzeted sérült. Ami néha előfordul. Az hogy most rögtön más pasit keress azt nem ajánlom mert nem hiszem hogy megoldaná a problémádat. Inkább az előttem szólókkal értenék egyet. Foglald le magad élj egy kicsit. :)
2013. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Beszélgess a barátaiddal, de ne legyen szó róla. És az idő. Amikor mi szakítottunk a volt barátommal, első nap egész nap sírtam, utána két napig alig beszéltem, nem mosolyogtam, nem nevettem, aztán utána mosoly, aztán néhány nap múlva önfeledten nevettem, most meg már egy ideje nem nagyon gondoltam rá, egyszer-kétszer jut eszembe, hogy mekkora egy s*gg volt. Még, ha van hozzá tehetséged,én a szakítás után írni kezdtem egy kitalált történetet egy blogban, az lefoglalt :)
2013. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy nagyon rovid ideig ugy ereztem,hogy szerelmes vagyok..csak egy nap elkezdett bunkozni,a baratait valaszotta es en meguntam szakitottam..de ra 2napra osszejottunk megint,akkor meg aranyos is volt es ugy ereztem,hogy na talan ...de utana megint bunko lett,de most nem szakitottam vartam valami csodara..de ugylatszik nem kellett volna..:) Koszonom,megprobalom lefoglalni magam:)
2013. aug. 16. 12:55
 8/10 anonim válasza:
Az idő mindent begyógyít! :) próbálj másra gondolni, kösd le magad, sokat találkozz barátaiddal/barátnőiddel és egyszer lelkizd ki magad, beszélj róla, sírd ki magad, de utána próbálj ne erre gondolni!
2013. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ASOT ***** válasza:

Holnapra hozzál 2 ecsetet egy spaklit, meg valami szakadt ruhát aztán lefoglallak én.

Ebéd ingyen van!

2013. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Kedvesek vagytok:-)
2013. aug. 17. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!