Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon elfelejtem valaha?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A helyzet hogy kb. másfél éve szakítottam az első nagy szerelmemmel, 4 évig voltunk együtt. Amint írtam másfél éve szakítottunk (ő szerette volna) én ezt bevallom elég nehéz volt mire elfogadtam, feldolgoztam. Az elválásunk is elég csúnyára sikeredett, ennek ellenére a mai napig csak szép emlékeim vannak Róla.

Azóta volt már kapcsolatom, igaz nem olyan tartós.

A kérdésem a következő lenne. Vajon elfelejtem én ezt a lányt valaha? Érzem, hogy nem tudnék vele lenni újra, nem illünk össze, sőt azóta egyáltalán nem beszéltünk, nem is láttam. Elég gyakran gondolok rá esténként, hogy mi lehet vele...stb (akkor is rá gondolok, mikor más lány van képben). Szóval a lényeg, hogy nem vagyok szerelmes már, de mégis szép emlékként gondolok rá és férfiasan bevallom néha el is érzékenyülök.

Ez most már mindig így lesz? vagy ha találok egy hozzám illő lányt akkor ez az elmúlik?


2013. aug. 9. 23:12
 1/3 A kérdező kommentje:
24/f
2013. aug. 9. 23:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Kétlem. Engem egy éve dobott az eddigi egyetlen szerelmem, és azóta se múlt el az érzés. Előtte is voltak sokan, azóta is, volt hosszabb is, de minden este ő jár a fejemben. Előfordult már, hogy egy olyan csajjal jártam, akivel minden passzolt, külsőre-belsőre az esetem volt, és mégis csak az exemre tudtam gondolni, még szex közben is, pedig az exem hihetetlenül távol áll az ideálomtól..


Szóval, nem, kétlem, hogy valaha is el tudnád felejteni. Ha esetleg mégis sikerülne valaha, ird meg PM-ben, hogy hogy csináltad.


22F

2013. aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sikerült elfelejtened?
2020. okt. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!