Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Butuska, érettlen lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butuska, érettlen lányokkal mit lehet kezdeni? Megváltoznak valaha?

Figyelt kérdés

A barátnőm egy nagyon kesves, aranyos, jólelkű lány, ráadásul csinos is. Viszont úgy érzem, agyilag olyan 14 éves szinten van, 18 éves létére. Felnéz rám, okosnak, ügyesnek, talpraesettnek, adonisznak lát, pedig nem mondanám hogy az vagyok. Ő borzasztóan naív, határozatlan, önbizalomhiányos, nem lehet vele komolyabb dolgokról beszélni, csak arról h az a kutyus milyen aranyos, meg a cica ráugrott a fejére... Tanulni nem fog, mert lusta rá és tudja hogy kevés a főiskolához, inkább megy pénztárosnak.


A problema ott gyökerezik, hogy a szülei is ilyenek. Belementek a hitel csapdába, hülye vételeket csinálnak, stb...


Nem tudom, hogy érdemes -e vele foglalkoznom, terelgetnem egy kicsit, hátha megváltozik vagy valami ... Amíg nem találok egy jobb lányt, addig vele maradok, mert nagyon szeret engem és sajnálnám.


20F


2013. aug. 6. 12:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy ez teljesen átlagosnak számít, ne is várjak jobbat?
2013. aug. 6. 12:36
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a véres f**znak jöttél össze vele, ha ennyire nem tetszik?
2013. aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Hasonló helyzetben voltam egy lánnyal, és odáig belementem, hogy 4 évig éltünk együtt, a családja egy hulladék volt. de ugyanaz kedves, bájos, jóravaló lány volt, de sajnálatból nem lehet megélni. Most már bánom, hogy nem előbb lett vége....
2013. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én mondjuk csak a korom miatt vagytok pénztáros, de szeretek az lenni :) jó zsebpénzért dolgozik, na de akkor is indulj ki abból, hogy az nem 0. ha nem tetszik, passzold át nekem :)
2013. aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem két ilyen barátnőm is volt.. az elsőre nagyon jó hatással voltam, nem tudom miért, de megváltozott. Érdekelt, olvas, tanul, gondolkozik... pedig nem ilyen volt. Pont olyan volt, amit te mondasz: cuki cica, kicsi kutya beállítottságú.:) Szóval megér egy próbát. Előttem könnyűvérű is volt.. Igaz, mi szakítottunk egy év után - más okokból, de azóta egy két éves kapcsolata van, felvették az egyetemre és teljesen normális világlátása van.:) Szóval van remény!

Viszont volt még egy ilyen barátnőm, vele egy hónap után feladtam...

2013. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért jöttem össze vele, mert jó ideje nem volt komoly kapcsolatom, rendszeres szexre vágytam (meg is kapom) és ezekre a dolgokra csak 1 hónap után jöttem rá. Szerelmes se vagyok szerintem.
2013. aug. 6. 12:42
 7/12 anonim ***** válasza:
igen szóval neked csak szexre kell.. mondom passzold át.. nem tetszik nem kell vele lenned.. ha te csak szexelni akarsz vele, de semmi többet, akkor semmi értelme
2013. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én eddig egy nőmbe voltam szerelmes csak a három közül, mégis, azt kell mondjam nem az volt a legszebb, legszorosabb kapcsolatom..
2013. aug. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hagyd. Ha nem vagy szerelmes, ennek mi értelme van? Majd talál magának egy hasonló tutyimutyi srácot.


Nem kell neked a kaland, a kihívás?

2013. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Amíg nem találok egy jobb lányt, addig vele maradok, mert nagyon szeret engem és sajnálnám."


Sajnálom a barátnődet, hogy egy ilyen szánalmas alakkal van, mint te! Az már régen rossz, ha sajnálatból vagy vele, másrészt meg ezt már biztos észrevetted a kapcsolatotok előtt vagy az elején, hogy ilyen kis butuska, így nem értem mi a problémád...

2013. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!