Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm azt mondta, h házzasá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondta, h házzaságig nincs sex! Akk most én mit lépjek erre? Próbálkozzak? V haggyam a csajt? (ő még szűz és 6 hónapja vagyunk együtt nem öltözik előttem át és nem engedi h a bugyiába nyúljak) mit tegyek emberek?

Figyelt kérdés
o
2013. aug. 17. 00:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
48%

Vagy értsd meg a felfogását és TÁMOGASD benne! Azaz segíts neki betartani. Vagy, ha nem tudod ezt megérteni és tisztelni és csak lefektetnéd és nem segítenél ebben neki, akkor jobb, ha hagyod...


Azért gondolj bele ritka ilyen lányt találni és nagyon értékes dolgok jöhetnek ki ebből a kapcsolatból, ha megérted ezt a gondolkodásmódot és együtt csinálod ezt vele. Megtanuljátok jobban szeretni és tisztelni egymást, odafigyelni a másikra igazán és jobb lesz a kapcsolat lelki része.

2013. aug. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%
Beesett ide a vallásos brigád? El nem vegye szex nélkül! Ha nem illenek össze akkor sokat szenvedhet.
2013. aug. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
4%

12. azt se tudod, mi a vallás.

jobb, ha jönnek ide kérdezni, "terhes lehetek-e"? értelem az van!

ha minden védekezés mellett bejön az 1% és terhes leszel (vagy a barátnőd), akkor hirtelen vallásos lennél és másképp gondolkodnál, így csak darálod, amit belédnevelt a világ.

2013. aug. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
68%

Na és mi van ha idő közben pl 5 év után rájönnek, hogy mégsem egymásnak valók? Akkor a srác elcseszett 5 évet az életéből dugás nélkül! Várt és az eredménye kb 0. Az eltel teszem azt "szép" éveket nehogy említse valaki, mert azzal kb kitörölheti a valagát.

Szóval ahogy az első is megállapította: lépj le!

2013. aug. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Harminc felett és nálad szélesebb, mélyebb vallási ismeretekkel nem aggódnék ezen. A zuhanó repülőn is vallásos lennék meg hasonló mesék átmosták az agyadat.
2013. aug. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
Gondoltam, hogy le leszek pontozva.:) Gondoljatok, amit gondoltok... a kapcsolatbeli tapasztalatok az én igazamat mutatják akkor is.:) Viszont ezt úgyis te fogod eldönteni kedves kérdező. Te tudod mi a fontosabb neked és mennyire tudod a kitartásodat ennyire megnövelni (mert ez azért nagyon nagy kitartást igényel és persze hűséget, ami szintén ilyenkor nagyon nehéz, de nem lehetetlen).
2013. aug. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Rendes védekezés mellett 0,0000001% a teherbeesés kockázata. Csak sok a béna.
2013. aug. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
Verd ki
2013. aug. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy egészséges kapcsolatban a szexualitás a szerelem kifejezésének egyik módja. Méghozzá az egyik legjobb. Nem véletlenül SZERETKEZÉS a neve. Semmi köze az erkölcshöz az ostoba önmegtartóztatásnak, és minimális erény sincs ebben. Az az erény, aki a szexet valaki arra használja tényleg, amire fentebb írtam: a szerelem kifejezésére.


Aki kitalálta először, hogy ez egy mocskos dolog, azt komolyan karóba kellett volna húzni.


Hihetetlen, hogy még mindig hódít bizonyos körökben ez a beteges, facsart gondolkodásmód.


Jah, és a vallásról is, meg az emberi természetről is van "némi" ismeretem, úgy írom ezt a választ. :)

2013. aug. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ámen!
2013. aug. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!