Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szűz vagyok,3 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok,3 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Legutóbb én kezdeményeztem a pettinget, és úgy érzem, kész vagyok a szexre is. Fiúk! Ti könnyen kaphatónak tartanátok egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Mármint egy olyat, aki magától ledobja minden ruháját, titeket is levetkőztet, anélkül, hogy ti kezdeményeznétek, és már mindenben benne van, kivéve EGYENLŐRE még a szexet. Mindezt 3 hónap után.

19L


2010. jún. 20. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond,ha mind a ketten kielégültök.Legjobb megismerni egymást.Én örülnék egy ilyen "tüzes" nőnek.
2010. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

3 hónap szerintem már elég idő:)

Az írásodból nem gondoltam vna h 19 éves vagy..fiatalabbnak tűnsz h ilyen bizonytalan vagy..de ezt nem bántásból:) Ez aranyos:)

Bár lány vagyok nem hiszem h bárki is könnyűnek tartana..3hónap már elég idő 19 évesen:)

18/L

2010. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, hisz végre nem egy fadarabbal kell kínlódni. :D
2010. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az utolsó hozzászóló véleményéhez. Nagyon szeretnék egy ilyen odaadó (mert ez akár hogy is nézzük, az!) innovatív, és lányt :)


Igazából én még csak 2 fadarabbal üztem "bioszexet", 1 lány volt, aki jó volt, és 1 aki majdnem jó volt. Na mind1.


F21

2010. jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

És hogy a kérdésre is válaszoljak: Nem, én nem tartanék könnyen kaphatónak egy ilyen lányt. Én értékesnek tartok egy ilyen lányt :)


Mondjuk előző barátnőim egyike sem bírta mellettem 1 hónapnál tovább úgy, hogy legalább petting ne legyen


F21

2010. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég idő már a 3 hónap.
2010. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben van ez, jó ha nem csak nekem kell dolgozni a csajon:D hanem ő is kezdeményez dolgokat.
2010. jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én 3 hét után feküdtem le a barátommal, kész voltam, azóta is együtt vagyunk és egyre jobban élvezzük a sexet
2010. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi is 3 hónap után feküdtünk le először egymással. Nálunk a barátom kezdeményezett, de én nem ellenkeztem. Mindketten szüzek voltunk. Az első alkalom óta hol ő kezdeményez, hol én, nagyjából egyenlő az arány :)

17L, párom 19F

2010. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szia... :) 3hónapja vagyoka barátommal és pont megtörtént közöttünk is a "nagy első" :) és hidd el, nem tartana a barátod könnyűnek, tudod én is én kezdeményeztem felhívtam, hogy nagyon híányzik, de már ő is hallotta a hangomon, hogy mi van meg én is hallottam az övém és mikor találkoztunk akkor már ő is érezte, hogy szeretném hiszem tudja, hogy szeretem.... ezért mondom, hogy ha a párod érzi, hogy szereted és ő is téged akkor csak becsülni fogja, hogy te tartod őt olyan nagyszerű és fontos embernek az életedben, hogy szeretnéd vele a dolgotés hidd csak el örüléni fog neki, hogy ő lehet neked az első :)
2010. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!