Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai 16-26 éves fiúknak mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 16-26 éves fiúknak mik az úgymond alap elvárásaik a lányokkal szemben? És alapon túl mik az olyan elvárások, ami már extrémebbnek mondható, vagy nem olyan fontos, de mégis jó, ha ilyen a lány? És mi borzaszt el titeket nagyon?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a megismerkedés pillanatától (mi kell megfogja) az akár éveken át tartó kapcsolatokig. Külső-belső-bármilyen tulajdonságok érdekelnének. Légyszi kort is írjatok. Köszönöm.

2013. aug. 17. 18:58
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%
Legyen nyitott a sràc "hülyesègeire" ès ahogy a pasi is a nő is tudjon ùjat mutatni egy kapcsolatban. Èn ùgy gondolom, hogy szüksèg van erre azèrt, hogy ne romoljon meg egy kapcsolat. Megszerezni könnyen meg lehet bàrkit, de megtartani nehèz...23/F
2013. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
49%
legyen borotvált, és ápolt. soha nem jönnék össz olyan lánnyal aki szőrös
2013. szept. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 sativus ***** válasza:
100%
Hát az alapok mindenképpen legyen normális, aranyos , saját véleménnyel ,szép legyen :)) és nem tudom mennyire számít extrémnek de nekem tetszik ha egy picit rossz kislány pl ha tudunk együtt szívni :PP
2013. szept. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Lamakid333 ***** válasza:
100%

Nálam a legfontosabb mindig is az volt hogy lássam benne a nagyon nagy fokú szeretetre való képességet, a hűséget, és hogy anya típus legyen. Engem kifejezetten taszítanak a mai r*bancok viselkedése. Szeretem még a hosszú egyenes hajat (és az előző emberek válaszaira reagálva: genetikailag a hosszú haj azt jelenti hogy egészséges, nincs még gyereke, és törődik magával), azt hogy ha képes engedni hogy vezessem (férfi lévén), de legyen erős akarata ha arról van szó. Ami még fontos hosszú távon az a kompromisszumra való hajlam, és hogy akarjon jobban ismerni engem, mint én saját magamat. Ez személyesen csak rám igaz, de nekem fontos volt az is hogy el tudja viselni azt ahogyan én teljes szívvel szeretni tudom őt (hihetetlen, de sokak képtelenek voltak rá).


29/F. Feleségem 16 évesen megfelelt ezeknek a kritériumoknak, szóval nem lehetetlen.

2013. szept. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a szépség, de legalább az elfogadható külső mindenkinek alap. Én inkább azt mondanám, hogy kevés ronda nő van, akiket annak mondanak, azok többsége inkább igénytelen. Az igényesség kulcsszó. Az igénytelen nő nekem nem nő.

Ezen felül legyen jól informált, tudjon a világról, legyen humora (személy szerint nekem a szarkasztikus, maró, kicsit sértő jön be... nem veszem magamra), mindenről legyen véleménye, legyen önálló véleménye, képes legyen vitatkozni (nem veszekedni!), ne legyen beszűkült érdeklődési köre, tudja hogy mikor kell határozottnak lennie, legyen művelt, nyitott a világra.

Személyiségileg az ellentétek embere, mint én. Tudjon nagyon szeretni, de tudjon tovább lépni, törtetni akár másokon keresztül is a családja érdekében. Legyen elkötelezett a párja mellett. A párjának nem csak szerelme, de legjobb (na jó, második legjobb) barátja is. Ambíciózus, legyen értelmes célja az életben, amit el szeretne érni. Legyen stílusa, legyen egyéniség, ne tucatember. Öltözködésileg polgárpukkasztó (NEM punk stílus és egyebek), akár egy rib.@nc, ha viszont megszólítják hamar zavarba jönnek, mert rájönnek, hogy művelt és intelligens, mint egy jogász (és hasonló nemes egyszerűséggel le is építi a negatív kritikákat). :) Hűséges, vidámsággal és önbizalommal teli, lelkesedő típus. Szexuálisan erős és nyitott minden b@.romságra, ami mindkettőnknek örömet szerez.


Legalább egy idegen nyelvet jól beszél, és az alábbi témák közül érdekli legalább kettő: történelem, politika, politológia, szociológia, pszichológia, orvostudomány, jog, irodalom, fantasy.


EZÉRT fogok egyedül meghalni. :D


17/F

2013. szept. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Hát sok sok szerencse kell, hogy találj egy minden pontban megfelelő lányt, az biztos!
2013. szept. 4. 22:00
 17/22 anonim ***** válasza:
külsőt belsőt most nem írok. az akkor fog meg,ha már ott van elöttem. ami viszont szemponta az ismerkedésnél, hogy érdekelje amit mondok, keresse a társaságom, ÉS NE LEGYEN FLEGMA!!! a mai ribik azt hiszik h ez bejön a fiuknak, DE NEM!!! 16/f
2013. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ami leginkább megfog egy lányban az a mosolya és a tekintete. Külsőre: vékony, arányos alak, szép arc, úgy nagyvonalakban. Belsőre: legyen vicces, okos, kedves, jó fej de amikor a helyzet megkívánja, legyen komoly, lehessen vele fontos dolgokról is beszélgetni. 16/f
2013. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
47%

extra nincs!

Alap:

Anál

Orál

Exrém helyeken

Gruppen

Gang Bang

2013. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
ne kérdezzen túl sokat :D
2013. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!