Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már hirtelen fellángolásotok, ami után nem bírtátok elfelejteni a lányt/fiút, még akkor sem, amikor teljesen lehetetlen lenne egy kapcsolat közted és közte?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 20:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

volt legtöbbször olyanok iránt akik nálam 5-10 évvel idősebbek(érdekes), és párkapcsolatban élnek.

19f

2013. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
hát..ez a fellángolás már tart nálam kb 5 éve..persze volt közben olyan, hogy más is tetszett, de valahogy mindegyik elmúlt..viszont ez....ez az érzés volt hogy gyengébb volt volt hogy erősebb, de mindig bennem volt..ebben az előző tanévben meg még inkább.. de annál közelebb, hogy néhányszor dumáltunk nem kerültem hozzá..lehet hogy nagy baromság de annyira azt hiszem hogy ő életem szerelme :D ez nagyon hülyén hangzik tudom...de ezt érzem. viszont soha nem mertem kezdeményezni felé bármit is önbizalom hiányból kifolyólag..pedig már elég sokat tettem a külsőmért az utóbbi időben mert 22 kg fogyásnál tartok még kb 8 van hátre még sincs elég önbizalmam. Az a legnagyobb baj ezzel az egésszel hogy lehet, ki tudja soha nem látom viszont mert most megy el külföldre egyetemre...de úgy vagyok vele majd csak túl leszek rajta..sajnos mást nem tudok tenni :( 17/L
2013. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#12-es, én is ugyan így vagyok ezzel :S
2013. aug. 17. 21:27
 14/15 anonim ***** válasza:
Volt, a srác nagyon ott van tényleg baromi jól néz ki de most éppen kapcsolatban vagyok miután ő azt mondta nem lehetséges köztünk a dolog. Hát mai napig tudnám szeretni de ha belegondolok nem kell nekem . Én "kiűztem" az agyamból gondolataimból, ha eszembe jutott egyből automatikusan a mostani páromra és a boldogságunkra gondoltam és kivertem a fejemből .
2013. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
12-es vagyok. Hát most az egyik szemem nevet hogy van egy sorstársam a másik meg sír hogy mennyire rossz ez az egész dolog és még hányan lehetnek így ezzel. Nekem a legbosszantóbb az az, hogy ez a srác nem túlzok tényleg tökéletes..:D agyilag zseni most nem támasztom alá részletesebben mert úgy sem izgat senkit xD sport terén is diákolimpiákon nyer úszásban, emellett nagyon jól is néz ki persze, apja anyja orvos tökéletes család... és emberileg is olyan ami nekem nagyon szimpi. de a lényeg..hogy folyamatosan olyan lányok kellettek neki akik pont az ellentétjei belsőleg értékrendben stb..egy barátnője volt eddig. de a csajozás terén sosem volt sikeres..mert aki kellett volna neki mindig elutasította..és itt vagyok én aki titokban már mióta oda vagyok érte..és ha tudná, hogy van valaki akinek úgy kell ahogy van...szóval csak ez zavar..:S bocsi hogy hossz lett sokat tudok dumálni XD
2013. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!