Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó lenne, hallani néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lenne, hallani néhány kedves szót, mert teljesen összetörtem. Vélemények?

Figyelt kérdés
A barátom másfél év után a születésnapomon közölte, h ő inkább egy másik lánnyal lenne, utána később kiderült, h már több hete járnak és nem ez az első alkalom h megcsalt. Elmondtam neki, h ez mennyire undorító és fogalma sincs, h nekem ez mennyire fáj, amire ő azt reagálta h nem érdekli a véleményem és részletesen kifejtette h mennyi mindent nem szert bennem. Valaki írjon nekem valami kedveset, mert nagyon összetörtem :((
2013. aug. 17. 21:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
találsz majd helyette olyat aki megérdemel és megbecsül ne foglalkozz vele nem érdemli meg.
2013. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
* nem szeret bennem, elnézést :(
2013. aug. 17. 21:43
 3/30 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, lesz majd olyan, akinek te kellesz.
2013. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
a barátod egy paraszt! majd lesz olyan, aki megbecsül.
2013. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Nem érdemelt meg. Amm hány éves vagy?
2013. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
Írtam privátot :)
2013. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
minden hétvégén egyedül kell itthon lennem és ez teljesen felemészt, van időm ezen kattogni :S annyira aláásta az önbizalmam h jelenleg utcára nem merek menni
2013. aug. 17. 21:45
 8/30 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok :)
2013. aug. 17. 21:45
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam vele és nagyon sok olyan pasit fogtam ki, akiknek pont ez volt a gondjuk. Sírtam utánuk azután rájöttem, hogy az ilyenek duplán kapják majd ezt vissza és akkor én fogok rajtuk röhögni. Szóval fel a fejjel.
2013. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nyugi, találsz nála sokkal jobbat :) Nem sokat tudok mondani, de ha van kedved privátban kibeszélheted magad :)
2013. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!