Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » , Nagyon nagyon elrontottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

, Nagyon nagyon elrontottam, kiábrándulhat teljesen?

Figyelt kérdés

Bnőm arra,kért,h mondjak neki olyanokat,amitől felizgul,szóval szexchatelni akart,mert h mostanában keveset tudunk talizni...De elrontottam,még nem nagyon csináltam ilyet,és bepánikoltam,semmi nem jutott eszembe és írtam pár ba.romságot,erre azt írta,h na jó inkább megy,mielőtt megint felidegesítem,és lelépett..

Tudom,h gyökér,lúzer vagyok,de mennyire lehet ez végzetes?


2013. aug. 17. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem te vagy gyökér, hanem a csaj, ha ezen megsértődik. Meg h lehet chaten szexelni, sohasem értettem. Hülyeség.
2013. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát biztos van olyan pali,aki fel tudja izgatni szavakkal a nőjét,de én pancser vagyok.

Am meg ne nevezd gyökérnek,ha lehet.

Nem az!

2013. aug. 17. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:

hát, nem hiszem, hogy komoly. inkább csak megbántotta a dolog, hogy nem veszed őt komolyan. szerintem ennyi lehet az egész.. veletek férfiakkal ez nehéz dolog, én még fel sem mertem hozni a barátomnak mert tudom, hogy elviccelné ő is. pedig itt nem arról van szó, amit az interneten láttok, hogy ül a gép előtt és akkor maszturbál.. csak szeret téged, és izgatná a dolog ha szépeket írnál, erotikusat.

milyen érdekes, ha ezt egy idegennek írnám a neten kb. minden pasi azonnal olyanokat írna, hogy folynék a szomszéd plafonjára, a saját pasink meg nem tud mit kezdeni az egész helyzettel..

pedig tényleg csak ennyiről szólna, mivel nem tudtok találkozni ezért az egymáshoz bújást szavakkal pótoljátok.

2013. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális csaj emiatt nem drámázik, azért ez nem volt olyan nagy tragédia. Biztos vannak más erősségeid:) Legközelebbre meg gondolj ki néhány erotikus dumát!
2013. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!