Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önbizalom hiány miatt elrontot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom hiány miatt elrontottam életem lehetőségét! Mit tegyek? Hogyan tudnék normális lenni végre?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, eddig életemben egy barátnőm volt, vele volt az első csók meg minden. 5 évig voltunk együtt. 1 éve lett vége. Nem nézett még meg soha egy csaj sem, soha nem tudtam flörtölni vagy ilyesmi. Még barátkozni se nagyon akarnak általában velem. Ha a haverjaim magukkal hozzák a barátnőjüket, akkor kerülök csajokhoz a legközelebb, akkor tudok beszélgetni velük. Amúgy őket is szoktam kérdezni hogy nem tudnának összeismertetni valakivel de mindig elutasító a válasz. Múltkor "ráküldtek" egy helyes de dagi barátnőjükre, gondoltam bepróbálkozok nála. A csaj elkezdtett ott helyben hisztizni hogy "csak ilyen pasi jut neki" aztán elrohant. Szép mi?


Na szóval ..... Megismertem egy lányt a munkahelyemen. Meglepő módon összehaverkodtunk, csak úgy jött. Én észre se vettem, de elég sok időt kezdtünk együtt tölteni. Nekem eszembe se jutott, hogy próbálkozzak vagy hogy egyáltalán lenne esélyem. Nem is néztem rá nőként, hogy megkíméljem magam egy újabb pofáraeséstől.


Néhány napja szóba került hogy neki miért nincs pasija és kérdezte hogy "olyan gáz vagyok? te járnál velem?" Erre én azt mondta hogy "ááááá, én nem szoktam randizni meg csajozni, nézz csak rám" (félig humorosna adtam elő). Furcsán nézett, nem is hozta szóba a dolgot utána. Megmondom őszintén én amiatt éreztem akkor zavarban magamat, hogy ki kellett mondanom úgymond hogy nem vagyok egy főnyeremény. Úgy voltam vele hogy ezt mindenki tudja, azért sem piszkálnak azzal hogy miért nincs barátnőm.


Azóta ez a csaj teljesen hidegen viselkedik velem, már nem járunk sehova együtt és állítólag lett egy pasija is a hétvégén.


Talán lett volna nála esélyem? Lehet. De jól elrontottam. Hogyan tudnék kijönni ebből a helyzetből?



2013. júl. 31. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ebből? Sehogy. A vonat elment, a következőre meg várni kell, majd tanulsz belőle.


Szerintem próbálj változtatni a kinézeteden, járj konditerembe, öltözz divatosan, próbáld jól érezni magad a bőrödben. Akkor lesz önbizalmad, és nem fogsz ziccert kihagyni.

2013. júl. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hat... Nem semmi.

Ha valoban volt eselyed, akkor elcseszted, mert az a hulye mondatod ertelmezheto ugy is, h ha veled kell jarni, akkor inkabb nem csajozok...:)

Ha volt eselyed, akkor allj ele, es magyarazd el, h hogy ertetted es mit szeretnel. Ha az uj pasi kamu, ez is kiderul utana. :)

2013. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyenlőre annyit tudok mondani , hogy tudd meg , hogy tényleg van-e pasija. Ha van , akkor csak várni tudsz egyenlőre.
2013. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
öcsém ha ez igaz akkor te elég nagy balfék vagy, és nem is lesz soha senkid....
2013. júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát nem beszéltem vele, mert a munkahelyre ma bejött az új udvarló hozzá.


Amúgy meg a barátnőjének azt panaszolta hogy ő felajálkozott nekem, mert nem léptem. Erre meg én kisebbségi komplexust adok neki elő.

2013. júl. 31. 17:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Én megértem a kérdezőt. Nekem sincs semmi önbizalmam, de én kaptam már jeleket lányoktól, bár a fene se tudja, hogy mit is jelentenek a jelek. Például volt, hogy egy szép csaj rám mosolygott amikor hátrafordult az utcán. EGy másik, mmeg, hogy egy csaj végig engem bámult a buszon, vagy amikor buszon hátra rám nézett egy csaj majd a barátnőjének súgott valamit és elkezdtek nevetgélni meg valami olyat hallotttam, hogy aranyos srác. Vagy leht épp azt modta, hogy nemis aranyos srác. A kettő közül valamelyik mondhatták amúgy, sajns, csak az aranyos részt értettem tisztán. Olyan is volt, hogy eegy csaj előtt elsétáltam, mert épp a házuk előtt állt és kicsit mosolygott amikor épp ránéztem. Megv oltak még hasonlók, de nem untatlak titeket inkább ezekkel. De átérzem a kérdező helyzetét és megértem, hogy miért mondott, amit mondott, valószínűleg én is pont ezt mondtam volna egy olyna helyzetben.
2013. aug. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na akkor tanulj meg csajozni! :-)


Ne te nyomulj a csajokra, hanem építs ki egy olyan életstílust, ahol a lányok nyomulnak rád.

Öltözz úgy, hogy divatos, sportos légy és érezd magad jól benne.

A külsődből hozd ki a legtöbbet.

Foglalkozz többet a csajokkal, itt van pár hasznos anyag:

[link]

[link]

[link]

[link]


Nem érdemes azzal a csajjal foglalkozni, aki már elment, rengeteg aranyos, szép lány van, vedd észre őket, és a legfontosabb, ők vegyenek észre!


Sportolj, fejleszd a humorod, fejleszd a belsőd, a képességeidet, legyenek célok, amikért küzdesz, stb.

Képviselj értéket, légy tisztában önmagaddal. Légy boldog, pozitív. Törekedj ezekre, ahogy csak tudsz, és hidd el a csajok visszamosolyognak :-)

2013. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!